עשינו זאת בעצמנו: פרחים מנצנצים לחנוכה

13.12.12

 

את זה שאנחנו בענייני נצנוצים השבוע - וודאי כבר הבנתן, ולכן אנו שמחות לחלוק איתכן פוסט נוסף והפעם בגזרת ה-diy הכה חביבה עלינו.

 

חשבנו על רעיון קליל ופשוט, שיעזור לכן לקשט את שולחן החג שלכן ואת הבית כולו בשבוע של חג והרי התוצאה לפניכן: פרחים מנצנצים וכן, מה שלא עושה הטבע - עושות כלות אורבניות.

 

לקחנו לידינו דבק ספריי, נצנצים ורודים ונוריות שאנחנו כל כך אוהבות לראות בחורף ופצחנו במלאכה. כמובן שניתן לבחור בכל צבע של נצנצנים ובכל פרח שרק תרצו, כיד הדימיון הטובה עליכן.

 

 

ומה עכשיו? פשוט מאוד! ריססנו בעדינות באמצעות ספריי הדבק פרח אחד ומייד פיזרנו עליו את הנצנצים, וכן הלאה. חשוב מאוד לעבוד בצורה מסודרת, פרח אחר פרח: ריסוס בשכבה דקה ופיזור הנצנצים. אם קודם לכן תרססו את כל הפרחים ורק אז תיגשו למלאכת פיזור הנצנצים, סביר להניח שהדבק יתייבש והנצנצנים יסרבו להידבק לפרח. כמו כן, בזמן העבודה יש להיזהר מלהניח את הפרחים זה על זה, על מנת שלא ידבקו אחד לשני. לאחר שהם יתייבשו, אין כל בעיה לעשות זאת ולהניח אותם יחדיו.

 

 

בנוסף, כמות הנצנצים שתפזרו על הפרחים תלויה בכן. אנחנו אוהבות את זה עדין, עדין, עדין... אבל אפשר לחלוטין להתפרע ולקחת את זה גם לאקסטרים. גם את סוג הנצנצים אתן יכולות לבחור בעצמיכן, מנצנצים שגרוסים דק דק, ועד כאלה שנוכחים יותר. נתקלנו בכאלה וגם בכאלה, ופשוט בחרנו את המועדפים עלינו.

 

 

 

 

מה אתן אומרות, הידיים כבר מדגדגות לכן? אל תשכחו שאתן תמיד מוזמנות לשתף אותנו בתוצרים שלכן! חג שמייח!

מאת:כלות אורבניות