עשינו זאת בעצמנו: פרחים בצנצנות

02.08.12

 

לא באמת חשבתם שניתן לחג האהבה לחלוף מבלי להכין בהשראתו פרויקט DIY נוסף, נכון?

הפעם נחרוג ממנהגנו ונכתוב את הפוסט בלשון רבים כי את הפוסט הזה אנחנו בטוחות שגם החתנים האורבנים שלנו ישמחו לקרוא (מוקדש לכל אלה שנזכרים ברגע האחרון ש"צריך" לקנות פרחים ומגלים בחנות שכל הזרים השווים כבר נקטפו ונשארו מספר פרחים מדובללים בפינה, או לחלופין לאלו שרוכשים זרי פרחים עייפים בחנויות נוחות שונות).

 

 

אתם מוזמנים להצטרף אלינו וביחד נכין סידור פרחים מושקע, יפיפה ודל תקציב (יתרון גדול בימים אלה!) שישמח לקשט כל שולחן - אם בפינת האוכל הביתית, בסלון, בארוחת חג משפחתית, או את שולחנות האורחים בחתונה.

 

 

בהמשך ישיר לרשומת ה"עשינו זאת בעצמנו" מחג השבועות, גם הפעם נשתמש בצנצנות זכוכית. אפשר לרכוש מראש צנצנות זכוכית אחידות (בחנויות לכלי בית, בסופר מרקט ובחנויות המתמחות בציוד מטבח) או למחזר צנצנות זכוכית שתמיד יש בבית כמו של ריבות למשל.
גם אם הצנצנות שברשותכם אינן אחידות, זה בסדר גמור ואפילו ידגיש את ה"שאבי שיקיות" של הסידור. אם אין בנמצא צנצנות אפשר להשתמש בכוסות זכוכית שקופות.

 

 

בשביל סידור הפרחים אפשר להשתמש בכל סוגי הפרחים והירק, ממש לא משנה איזה - כל פרח שיש בנמצא ישתלב בסידור בצורה יפה. אנחנו רכשנו זר פשוט וקטן בסופר-מרקט השכונתי. אפשר לרכוש גם מקבץ פרחים בודדים ולבקש להוסיף קצת ירק לקישוט.

 

 

 

הסוד של הסידור הוא חלוקת הפרחים לשש צנצנות (אפשר גם ארבע, תלוי בגודלן) והכנסת מספר פרחים בודדים (2-3) לכל צנצנת. באופן הזה מתקבל סידור מרשים שמכיל כמות פרחים קטנה, אך מרשימה. (אידיאלי לאלו שמחפשים רעיונות איך ליצור מרכזי שולחן לארוע בתקציב נמוך).

 

 

 

לטאצ' האחרון, כהרגלנו בקודש, אנחנו ממליצות ל"ארוז" את כל הצנצנות ולהקיף אותן בסרט סאטן צבעוני קשור בפפיון מתוק.

 

 

ואיך אפשר מבלי לנצל את ההזדמנות לאחל לכם חג אהבה שמח?
מקוות שתחגגו אותו עם היקרים לכם ותאהבו, תאהבו, תאהבו!. נחמד שיש ימים כאלה בלוח השנה, לא? בשבילנו זה תמיד סיבה למסיבה.

 

 

✄✄✄

 

צילום, עריכה ועיצוב גרפי: כלות אורבניות

מאת:כלות אורבניות