עשינו זאת בעצמנו: פילינג גוף מפנק

01.06.11

 

אפשר להגיד שאצלנו עונת החתונות כבר הגיעה ובגדול. בשבועות הקרובים נמצא את עצמנו מתרוצצות משמחה לשמחה, מדלגות בין מסיבת רווקות אחת לאחרת ובין מסיבות חתונה לשבתות-חתנים. האמת? כיף גדול!

אז בין כל התכנונים, הארגונים והחלטות הרות גורל כמו מה ללבוש ואיך לסדר את השיער, חשבנו לעשות קצת פסק זמן ולהכין בעצמנו פילינג טבעי ומפנק. את הפילינג אפשר להכין כמתנה לחברה שמתחתנת, או לחברות החוגגות איתך במסיבת הרווקות, או סתם להכין לעצמך כג'סטה מפנקת וכיפית. תמיד טוב שיש צנצנת שכזו במקלחת.

הפילינג שבחרנו לעשות מבוסס על סוכר דמררה, סוכר המאופיין בגרגירים גדולים ואחידים. השילוב של גרגירי הסוכר, שמן הזית וטיפות השמן הארומטי יוצרים בדקה של עבודה תערובת נעימה וריחנית המשאירה את העור חלק ורך. אז קדימה... לעבודה!

 

✄✄✄

 

 

 

בשלב הראשון יש לקחת את הצנצנת ולמלא בתוכה חצי כוס סוכר. מעל הסוכר יש לשפוך שמן בכמות כזאת שתכסה את כל הסוכר בכלי. לאחר-מכן יש לערבב את השמן והסוכר עד שנוצרת תערובת אחידה.

 

 

בשלב השני יש להוסיף 2-3 טיפות משמן ארומטי שאתן אוהבות ולערבב אותו עם הסוכר ושמן הזית. לכל שמן יש את הסגולות והניחוח שלו. אנחנו בחרנו בשמן קמפור שמעולה לטיפול בעור בעייתי, מחטא ומרגיע את העור וגם תורם למצב רוח טוב. זהו... הפילינג כבר מוכן.

אתן יכולות לקחת אותו למקלחת ולעסות את העור בעדינות עם הגרגירים, להשאיר כמה דקות על הגוף ואז לשטוף.

 

אם אתן רוצות להעניק את הפילינג במתנה, אז השלבים הבאים מיועדים בדיוק לכן.

 

 

 

בשלב השלישי לוקחים את פיסת הבד (רצוי כמובן שזה יהיה בד עם דוגמא ו/או צבע שאתן אוהבות) ומניחות אותו מעל מכסה הצנצנת. במקביל, קחו גומייה פשוטה ושימו אותה מעל הבד באופן כזה שיחבוק את המכסה ויצמיד את הבד. סרט סאטן הקשור בצורת פפיון יסתיר את הגומייה ויתן לצנצנת מראה חגיגי ו"מתנתי".

 

צילום: כלות אורבניות

 

זהו זה... הפילינג מוכן, הצנצנת מקושטת ומוכנה למסירה. שימו לב שהסוכר שוקע למטה ונוצר מעבר צבעים יפיפה. לפני השימוש אפשר לערבב קלות את הפילינג שיחזור להיות במרקם אחיד. 

שמן הזית ידאג לכך שהפילניג יחזיק מעמד כמה שבועות, אבל אנחנו מבטיחות לכן שמדובר בפילינג כל-כך מפנק, שיגמר מבלי שבכלל תשימו לב.

 

✄✄✄

 

המשך שבוע נעים ומפנק לכולנו,

הדר וטל

 

מאת:כלות אורבניות