עשינו זאת בעצמנו: עציצי סוקולנטים מעוצבים

25.08.16

לגדל צמחים זה לא ממש עניין של מה בכך; צריך להשקות, לטפל, לדשן, לארגן - וגם אז לא בטוח שהשתיל הקטן יהפוך לצמח מרשים.

 

cactus gallery 1

 

מודות, אנחנו מאלו שמצליחות - בכשרון רב מאוד, יש לומר - לגרום לכל עציץ שנופל לידיים שלהן לנבול (לא משנה כמה אנחנו משתדלות) ולכן אנחנו כל כך אוהבות סוקולנטים; הצמחים הפוטוגניים האלה לא דורשים כמעט שום טיפול. בדומה לקקטוסים הם פשוט מצליחים לשרוד בתנאים לא הגיוניים.

 

cactus gallery 12

 

מעבר לעובדה שקל לגדל אותם, הם גם נורא יפים (מצטלמים נהדר לאינסטוש) ויודעים לקשט בחינניות כל שולחן עליו הם מונחים. כל אלה יחד הפכו את הסוקולנטים לטרנד של ממש ובמיוחד בעולם החתונות; בטח גם אתן תסכימו איתנו שמדובר במתנה מושלמת לתת לאורחים שלכן - שיכולה לשמש גם כעיצוב מרכז שולחן.

 

cactus gallery 13

מתוך הפינצטה שלנו
 

cactus gallery 14

 

אז נכון, הצמחים כשלעצמם נורא יפים, אבל הם יכולים להפוך יפים עוד יותר אם תשקיעו כמה שעות כדי לצבוע את העציצים שבתוכם הם יושבים לפי הדרכת ה-DIY שלנו. הפעם החלטנו לפנק אתכן בהדרכה כל כך יפה ופשוטה להכנה - שבאמת שום תירוצים לא יתקבלו כאן.

 

cactus gallery 15

 

cactus gallery 16

 

כל מה שאתן זקוקות לו הוא שתילי סוקולנטים (תוכלו לקנות אותם מסדנת שקמים ואגב כך גם לתרום לקהילה), צבעי אקריליק שתואמים לפלטת הצבעים של החתונה שלכן, סלוטייפ או וואשי טיים וקיט של עציצונים מבמבוק - שניתן להשיג בכל חנות תחביב.

 

cactus gallery 2

 

עכשיו הגיע הזמן ליהנות: מכינים צלחת חד"פ עם צבע ומתחילים לצבוע את העציצונים בכל מיני צבעים וצורות. אתן יכולות ללכת על משיחות מכחול אבסטרקטיות, או טקסטורות ודוגמאות (אנחנו בחרנו בנקודות; גם יפה, גם פשוט להכנה וגם טרנדי). אל תפחדו לשלב צבעים וטכניקות!

 

cactus gallery 3

 

cactus gallery 4

 

cactus gallery 5

 

מתוך הפינצטה שלנו

cactus gallery 6

 

cactus gallery 7

 

אם אתן רוצות לצבוע רק את ה"שפה" העליונה של העציץ באופן מדויק - או ליצור פינות מדויקות, השתמשו בסלוטייפ או וואשי טייפ כדי להתוות את גבולות הצביעה.

 

cactus gallery 8

 

cactus gallery 9

 

cactus gallery 10

 

כמו שאתן יכולות לראות, התוצאה הסופית לא פחות ממהממת: העציצונים המתוקים האלה יוסיפו נגיעה של יופי לכל פינה שתבחרו בחתונה שלכן ואין לנו ספק שהאורחים שלכן יישמחו לקחת אותם איתם הביתה.

 

cactus gallery 11

 

cactus gallery 16

 

cactus gallery 17

 

cactus gallery 18

 

cactus gallery 19

 

נו, אז מה אתן אומרות? לנו נראה שאין סיבה לא להפשיל שרוולים ולנסות את זה בבית - ואל תשכחו להשוויץ בתוצאה הסופית בקבוצה הסודית שלנו. מבטיחות לכן שמדובר בפרויקט גורף לייקים ;)

 

צילום: טלי דברת

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)