עשינו זאת בעצמנו: על מסגרות ומספרים

17.12.13

 

את הפוסט הבא נפתח עם וידוי: אנחנו אוהבות יצירה, מאוד אוהבות! כל דבר הכרוך בגזירה, הדבקה, צביעה… פשוט עושה לנו טוב, כשאל הטוב הזה מצטרף סיפוק גדול מעצם הידיעה שיצרנו משהו שהוא לגמרי שלנו, יחיד ומיוחד במינו. רמזים לוידוי הזה בוודאי כבר קיבלתן במהלך השבועות האחרונים, בעת ששיתפנו אתכן בכמה פרויקטים מיוחדים בהשראת חג האורים (כמו כאן וכאן וגם כאן). העשייה היצירתית הזאת קסמה לנו כל-כך, שהחלטנו להמשיך איתה הלאה, כי אחרי הכול - מי קבע שהכיף צריך להיפסק?

 

אז עכשיו אחרי שהורדנו את הוידוי (הלא מאוד סודי הזה) מהפרק, הגיע הזמן לערוך היכרות עם פרויקט ה-DIY החדש שלנו: מספרי שולחן המשמשים לטובת סידורי ההושבה באירוע. ובמה בדיוק מדובר? מדובר למעשה במסגרות מיופיפות אשר במרכזן המספרים עצמם כשהם מודבקים על רקע נבחר מניירות קראפט.

 

גם הפעם פנינו למומחיות הסטופ-מושן שלנו, טלי ודבורה, כי איך יכולנו שלא אחרי הסרטון הקודם מעשה ידיהן?!? הפריימים תועדו בקפדנות יתרה ויצרו יחדיו את התוצאה הבאה:

 

 

אהבתן? נפלה גם עליכן רוח היצירה? אנחנו יכולות להזדהות איתכן לגמרי! הנה תקציר הפעולות שעשינו והפעם בתמונות.

 

תחילה נרשום כאן לפניכן את החומרים ששימשו אותנו בסרטון שראיתן זה עתה:

• דבק UHU

• סכין חיתוך (להיזהר על האצבעות בבקשה!)

• משטח חיתוך

• סרגל מתכת

• ספריי צבע איכותי

• מסגרות עץ (ללא הזכוכית)

• מספרי מתכת/פלסטיק (אשר נקנו בחנות לחומרי בניין) 

• ניירות קראפט מגוונים

• קרטון ביצוע

 

 

 

 

 

באופן כללי אנו מציעות לכן לקנות אוסף של מסגרות בגדלים אחידים אך בצבעים שונים, או לחילופין מסגרות בצבע עץ ניטרלי כך שתוכלו לצבוע אותן בכל גוון שיתחשק לכן, כפי שעשינו אנחנו. את הזכוכית שבתוך המסגרת דאגו להוציא ולהניח בצד, שכן לא תזדקקו לה.

 

בשלב הבא חיתכו צורה שמתאימה בגודלה למסגרת, הן מקרטון הביצוע והן מנייר הקראפט.

 

 

לאחר הגזירה הדביקו בקפידה את נייר הקרפאט החתוך לקרטון הביצוע החתוך והמתינו עד לייבוש מלא.

 

 

אם בידיכן מסגרת שאינה צבועה, זה הזמן לרסס אותה!

 

 

אנחנו בחרנו בגוונים פסטליים וריססנו את כל אחת מהמסגרות שהיתה ברשותינו בשתי שכבות. בין שכבה לשכבה, כמובן שהמתנו בסבלנות רבה.

 

 

עתה למלאכת ההרכבה הפשוטה: הכניסו את הגב שיצרתן קודם לכן למסגרת הצבועה, וסיגרו את גב המסגרת (זה עם רגלית ההושבה) בדיוק כפי שהייתן סוגרות אותו אם היתה שם תמונה רגילה.

 

 

כל שנותר לכן לעשות כעת הוא להדביק את מספרי המתכת או הפלסטיק במרכז המסגרת, להמתין לייבוש מלא, וזהו - המשימה הושלמה.

 

 

 

כמו תמיד אנחנו מחכות ומצפות לראות גם את הביצועים הנפלאים שלכן, תופתעו לגלות עד כמה זה פשוט וכיף! אנחנו כמובן ממש כאן לכל עניין ושאלה, קטנה וגדולה. שיהיה מלאן בהצלחה!

 

קרדיטים

צילום סטילס, סטופ-מושן ועריכה: טלי ודבורה צילום

 

מאת:כלות אורבניות