עשינו זאת בעצמנו: נרות מסיבת התה

21.02.11

 

אנחנו אוהבות נרות ואוהבות ספלי תה קטנים וחמודים והכי אנחנו אוהבות שילובים בין דברים שלכאורה נראים לא קשורים. למה לכאורה? כי אם חושבים על זה, השילוב בין ספלונים מתוקים ונרות הוא פשוט מתבקש. נסו לדמיין את שולחן מסיבת התה של עליסה. נכון שהם היו משתלבים שם בצורה נפלאה?

 

לפרוייקט הזה צריך אמנם קצת סבלנות אבל אנחנו מבטיחות שהתוצאה שווה את זה! כל מה שצריך זה שקית פתיתי פרפין (ניתן למצוא בכל חנות יצירה) ואוסף ספלונים וכלים חמודים שנאספו במיוחד למטרה זו. אנחנו ממליצות גם להוסיף לנרות תמצית ריח שאוהבים, מאוד משדרג!

 

את נרות ספלי התה אפשר להכין כמתנה לחברות שהגיעו לחגוג אתכן את מסיבת הרווקות או אפילו להכין מהם מרכזי שולחן. אפשר להשתמש גם בספלים וצנצנות זכוכית גדולים יותר והתוצאה שתתקבל יכולה להיות מאוד מרשימה ומהממת (אגב, מרכזי שולחן לא חייבים להיות רק בחתונה עצמה, אפשר להכין גם למסיבת הרווקות, לשבת חתן או אפילו סתם לקישוט בלי שום קשר לחתונות וחגיגות).

 

 

 

 

 

 

לקחנו שני סירים, אחד גדול והשני קטן. את הסיר הגדול מילאנו במים ואת הקטן שמנו בתוכו (בן-מארי). חיממנו את המים וחיכינו שירתחו.

 

 

כאשר המים רתחו, לקחנו את פתיתי הפרפין ושפכנו אותם לתוך הסיר הקטן. למי שדואגת - את שאריות השעווה ניתן להוריד מהסיר והכף בקלות באמצעות מים רותחים.

 

 

המסנו את השעווה בתוך הסיר ומידי פעם עירבבנו קלות עם כף.

 

 

כשהשעווה נמסה כמעט לגמרי, הוספנו את תמצית הריח.

 

 

בזמן שהשעווה הייתה בסיר ונמסה, לקחנו את הפתיליות הקשיחות ושמנו אותן בתוך הספלונים והצנצנות.

 

 

כאשר השעווה הייתה נוזלית לחלוטין, שפכנו אותה בעדינות לתוך הכלים. עדיף לצפות את משטח העבודה בניירות עיתון כי יש סיכוי שהשעווה תישפך קצת מסביב. אפשר לראות שתוך שניות ספורות השעווה מתקשה והופכת ללבנה, אך לייבוש מלא צריך לחכות כ-24 שעות. בזמן שהשעווה מתייבשת חשוב מאוד שלא להזיז את הכלים כדי שלא יווצרו שקעים או בועות.

 

 

הכלים שאספנו הם בסטייל שאבי-שיק - כפרי רומנטי. זה בהחלט נותן מראה מאוד מסויים. אפשר כמובן לאסוף כלים אחרים וליצור סטייל שונה לחלוטין.

 

 

כמו למשל בדוגמא הזאת. כאן לקחנו כלים במראה קצת אוריינטלי עם פיתוחים מעניינים וצבע זהב מה שנותן לכל הסיפור מראה ממש שונה.

 

 

✄✄✄

 

מאז שהכנו את הנרות-ספלונים המקסימים האלה, הם מככבים אצלנו בבתים. אחת מאיתנו כבר השתמשה בהם לקישוט השולחן בארוחת ערב חגיגית ואצל השנייה הם יושבים על שולחן העבודה וסוחטים קריאות התפעלות מכל מי שרק רואה אותם.

 

אז נכון, כבר בתחילה אמרנו שהסיפור הזה לוקח טיפ טיפונת של זמן וקצת רצון להיות יצירתיות, אבל ברגע שמתחילים עם זה - זה פשוט ממכר. פתאום רצינו למלא כל כלי אפשרי שהיה בביתנו בשעווה ולהפוך גם אותו לנר. מזל שהיה לנו אחת את השנייה בשביל לעצור את עצמינו, אחרת זה היה נגמר בצורה שונה לגמרי.

 

אין לנו ספק בכלל שתיהנו גם אתן ליצור את הנרות-ספלונים המשגעים האלה ולתת להם את הטאץ' האישי שלכן. ובינתיים, מאחלות לכן הנאה צרופה מתהליך היצירה ומחכות כבר לראות את היצירות הקטנות שלכן!

מאת:כלות אורבניות