עשינו זאת בעצמנו: מילים פשוטות

30.11.13

 

חג החנוכה כבר ממש כאן ולא סתם כאן, אלא שהיום מדליקים נר רביעי במספר - ר-ב-י-ע-י! לכבוד החג החלטנו לפנק אתכן בכמה פוסטי DIY חגיגיים מבית היוצר של ״כלות אורבניות״, הדרכות שהשתוקקנו לצלם כבר זמן מה, והיום אנו שמחות כל כך להציג בפניכן את הדרכת החג הראשונה שלנו!

 

 

ההדרכה הראשונה תסייע לכן בהכנת שרשראות מילים מנצנצות, כאלה שתוכלנה גם לאחוז בידיכן בשלב הצילומים המקדימים וגם לשלב בעיצוב האירוע עצמו, למשל כחלק מעמדת צילום מדליקה… וזוהי רק דוגמא אחת קטנה. הפעם חיפשנו שבלונות אותיות של הא״ב העברי (ומצאנו, בהחלט מצאנו - אנחנו הרי תמיד מוצאות), שכן אנו מאמינות שהשרשראות הללו הופכות להיות הרבה יותר קסומות כשהן משלבות מילים פשוטות בשפה שלנו - עברית.

 

ומה החומרים בהם הצטיידנו לצורך ביצוע המשימה? הם מופיעים כאן ממש לפניכן, שישה במספר - אז קדימה, לעבודה ולמלאכה!

 

 

האותיות שלנו נגזרו מתוך דפי סול זהובים ומלאי ניצנוץ. גילינו שהם קיימים במספר רב של צבעים ואין לנו ספק שכל אחת מכן תוכל למצוא את הצבע האהוב ביותר לשרשרת המילים הפרטית שלה.

 

את האותיות הרלוונטיות למשפטים שבחרנו סימנו על גבי דפי הסול, כשהן הפוכות, ועל צידם הלא מנצנץ של הדפים.

 

 

לאחר גזירתן של האותיות הפכו אותן על צידן המנצנץ ואט אט התחלנו בהרכבת המילים שבחרנו.

 

 

כשהמילים סדורות מתחנו את החוט, הכנו את אטבי הכביסה מעץ ופצחנו במלאכת התלייה, אות אחר אות, מילה אחר מילה. והתוצאה? וואו, פשוט וואו.

 

 

אז אמנם אין לנו צילומים מקדימים בקרוב, אך הבתים שלנו מאוד שמחו להתקשט במילים הפשוטות האלה כשהן מביאות עימן רוח מנצנצת של חג. מקוות שאותה הרוח תגיע גם אליכן בקרוב, תראו כמה היא יפה.

 

צילום: כלות אורבניות

 

נאחל לכן חג חנוכה שמח, יצירתי ומלא בסופגניות מתוקות!
 

אוהבות,

טל והדר

מאת:כלות אורבניות