עשינו זאת בעצמנו: לא רק קופסא

14.05.11

 

מכירות את ההרגשה הזאת, כשאתן מקבלות מתנה שארוזה ממש, אבל ממש יפה עד שחבל לכן בכלל לפתוח אותה? בצורה הזאת בדיוק אנחנו אוהבות לתת ולקבל את המתנות שלנו, וזה לא משנה לנו בכלל אם הן קטנות או גדולות. אז הגיע הרגע לווידוי נוסף בסדרת הוידויים שלנו. כן, כן. אריזות פשוט עושות לנו את זה! הן עושות לנו את זה כל-כך עד שלפעמים, אפילו כשאנחנו מתפנקות במשהו חדש בשבילנו, אנו מבקשות לארוז אותו באריזת מתנה. כי תודו שהכי כייף בעולם זה לפתוח מתנות, במיוחד כאלה שקנית לעצמך ונארזו בצורה יפה ואסתטית!

 

ממה שראו עיננו בשנים האחרונות ניתן למצוא מגוון עצום של אריזות העשויות משלל חומרים שונים ובעיצובים משגעים. עם ההיצע האדיר הזה כל אחד יכול למצוא את האריזה האהובה עליו ביותר. אל האריזות עצמן, יתווספו בדר"כ אביזרים משלימים שיתנו את הטויסט הסופי כמו סרטי קישוט, פפיונים, נוצות, כפתורים, חרוזים ועוד. יש כל-כך הרבה סוגים של אריזות מתנה שממש בקלות אפשר ללכת לאיבוד.

 

אז ביום בהיר אחד החלטנו לצאת לסיבוב קטן של השראה, וליקטנו במיוחד עבורכן מספר אריזות שיכולות להתמלא בשלל מתוקים (סוכריות, שוקולדים, נשיקות וכו') ולתפקד על תקן מתנות תשומת לב קטנות ומקסימות לאורחים בחתונה הפרטית שלכם. את האריזות שמצאנו שידרגנו באמצעים פשוטים, ולנו רק נותר לדמיין שולחנות המלאים בקופסאות שנוצרו בין ידינו, ומחכות לאורחים שיאספו אותן לביתם. האריזות, שבתחילת דרכן היו קצת חד-גוניות הפכו עם טיפ טיפה של יצירתיות ועבודה למעוררות התפעלות ובעלות גוון אישי ניכר. אפשר לומר שבסופו של התהליך כל אחת ואחת מן הקופסאות קיבלה אישיות בפני עצמה, מה שגרם לנו להשתעשע ברעיון ולהעניק להן את הכינויים המתאימים.

 

✄✄✄

 

הוינטג'ית

 

הרומנטית

 

השאבי-שיקית

 

המנוקדת

 

המפונפנת

 

האורבנית

 

הפומפוזית

 

השיקית

 

אנחנו חייבות לציין שנהננו גם מן הדרך וגם מן התוצאה, ומקוות שהענקנו לכן השראה ליצור את קופסאות התשומת לב האישיות שלכן. ואם כבר יצרתן אותן, או אפילו חשבתן על רעיונות מדליקים, אתן מוזמנות לשתף בהם את כולנו! אנחנו תמיד שמחות לשמוע מהכלות האורבניות שלנו!

 

✄✄✄

 

מאת:כלות אורבניות