עשינו זאת בעצמנו: כתר גיבסניות חגיגי

09.06.16

 

מעבר לזה ששבועות הוא חג טעים במיוחד, אנחנו אוהבות אותו בגלל סיבה נוספת: כתרי פרחים. אתן כבר יודעות שבעולם החתונות הכתרים הטבעיים והיפים האלה הם טרנד שמלווה אותנו לא מעט זמן (מודות, פיתחנו אובססיה קלה) - בעיקר ברוח הבוהו שיק שכל כך חם כרגע. לעומת זאת, בשבועות כתרי פרחים הם לא טרנד חולף אלא חלק ממנהגי החג ואותנו זה מאוד משמח.

 

אם תמיד חשבתן שבשביל כתר פרחים יפהפה אתן חייבות לשלם לשוזרת מקצועית, יש לנו חדשות משמחות: ממש לא! בהדרכה הבאה נדגים לכן איך אפשר ליצור כתר גיבסניות מהמם לגמרי בעצמכן. אנחנו בחרנו בפרחים העדינים האלה כי בעינינו הם מתאימים בול לשבועות וגם קל מאוד לשזור אותם, אבל באותה מידה - אתן יכולות להשתמש בכל סוג פרח אחר שאתן אוהבות.

 

החומרים:

- כ-4 גבעולי גיבסניות
- חוט ייעודי לשזירת פרחים (להשיג בחנויות יצירה)
- סליל דבק ייעודי לשזירת פרחים (גם אותו ניתן להשיג בחנויות יצירה)
- זוג מספריים

 

 diy gallery 1

 

ההכנה:

1. בשלב הראשון, מודדים את היקף הראש באמצעות חוט השזירה. הקפידו להשאיר כמה סנטימטרים עודפים (בשביל שיהיה נוח לפתוח ולסגור את הזר) וחתכו את החוט באמצעות המספריים.

 

2. עכשיו, על מנת לגרום לכתר הפרחים שלכן להיראות מלא יותר - קבצו יחד את הפרחים והדביקו אותם באמצעות הדבק. התוצאה הרצויה תיראה כמו דשיות (בוטוניירים) קטנות.

 

diy gallery 2

 

diy gallery 3

 

diy gallery 4

 

3. בשלב הבא, מדביקים את קבוצות הפרחים שיצרתן אל חוט השזירה: מתחילים מלמעלה ומלפפים את הדבק סביב כל קבוצת פרחים שמוצמדת אל הכתר. ממשיכים עד שנוצר כתר פרחים מהמם.

 

 diy gallery 5

 

 diy gallery 6

 

4. לקינוח, צרו לולאות בקצה חוט השזירה הגמיש, השחילו דרכן סרט יפה והרי לכן כתר פרחי גיבסנית מושלם!

 

diy gallery 7

 

diy gallery 8

 

יצרתן את הכתר? אל תשכחו להצטלם ולתייג את חשבון האינסטוש המושלם שלנו: urbanbrides@

 

 

צילום: טלי דברת 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: