עשינו זאת בעצמנו: זר פרחים חגיגי

21.05.15

זוכרות שהבטחנו לכן בפוסט הקודם הפתעה מיוחדת? אז הנה היא כאן ויש לנו תחושה שהיא תשמח אתכן, כלות ה-DIY שלנו עד מאוד.

 

 

יש בה שני אלמנטים כיפיים במיוחד: פרחים והיכולת ליצור מהם זר חלומי שיישמש אתכן בחג, ביום האירוע או אפילו סתם ביום יום. הערת מערכת: הסתובבנו במהלך היום עם הזר הזה על ראשנו והרגשנו סופר חגיגיות!

 

אז ללא הקדמות מיוחדות, זה הזמן להכין את שולחן היצירה שלנו, סט של פרחים יפים וכמובן גם המון השראה - כי אנחנו יוצאות לדרך!

 

 

 

 

 

בוחרים בחוט ברזל או שניים, תלוי בהיקף הזר וקושרים לכל אחד מהקצוות שלו סרט סאטן יפה. טיפ קטן: את החוט אפשר לעטוף בטייפ שזירה כך שהוא לא יבלוט בזר עצמו אלא ישתלב עם הצבעוניות שלו.

 

 

 

 

בוחרים בפרחים הרצויים ומקצרים אותם לאורך שיהיה קל לעבוד איתם. אפשר לבחור האם ליצור זר פרחים סימטרי, אנחנו בחרנו בזר שבו יש חלק אחד בעל נוכחות גדולה יותר, הודות לורד.

 

 

 

הדרך היעילה ביותר לעבוד בשלב הזה היא לחלק את העבודה ל-7-12 חתיכות (תלוי בגודל הזר), כשכל חתיכה היא למעשה סוג של בוטונייר קטן המורכב מהפרחים שבחרנו. כאמור - לא כל חתיכה בזר מוכרחה להיות זהה לאחרת, הרי זה כל היופי. את הזרים הקטנים מדביקים באמצעות טייפ שזירה, אותו אחד ששימש אותנו כדי לעטוף את חוט הברזל.

 

 

 

 

 

 

מניחים את הזר הראשון על קצה של הברזל וקושרים יחד עם טייפ שזירה (למתוח חזק מסביב), חוזרים על הפעולה עד שכל הזרים מחוברים לברזל ומגיעים לקצה השני.

 

 

 

 

כעת רק נותר רק לוודא שכל הזרים הקטנים מוצמדים היטב לחוט הברזל, להניח את הזר ולצאת את העולם, חגיגיות ונפלאות.

 

כלות יקרות, הכנתן לעצמכן זר? נשמח שתשתפו אותנו בתוצאות!

 

קרדיטים

הכנת המדריך ועיצוב: קים ביולו

צילום: טלי ודבורה

 

מאת:כלות אורבניות