עשינו זאת בעצמנו: החיות באות

02.12.13

 

קצת לפני החג שיתפנו אתכן בתמונה אחת בחשבון האינסטוש של ״כלות אורבניות״ וסיפרנו לכן כי חג החנוכה הולך להיות מנצנץ וגם החיות יגיעו לביקור. באותו הרגע, קרוב לודאי שתהיתן באיזה חיות מדובר, אך גם הפעם נהגתן בסבלנות הראויה לציון ולכן ללא כל דיחוי נוסף הנה הוא מגיע - פוסט החיות, בכבודו ובעצמו.

 

מאז ומתמיד חיבבנו חיות צעצוע מפלסטיק, קטנות וגדולות, ומזה חודשים רבים שאנו רואות אותן מככבות בכל לוח פינטרסט המכבד את בעליו. ומה הן עושות שם אותן החיות? קאמבק! רק שהפעם מדובר בקאמבק הכי גדול שאתן רק יכולות לחשוב עליו! אם עד היום הייתן בטוחות כי מקומן של חיות צעצוע מפלסטיק בקופסאות המשחקים שבחדר הילדים - טעות גדולה בידיכן שכן הן תופסות את מקומן הן בעיצוב הבית והן בעיצוב אירועים.

 

 

החיות הצבועות הללו ישתלבו נפלא כמעט בכל סגנון עיצובי אשר תחפצו בו, תוך שהן מעלות חיוך גדול על פניהם של כל מי שזוכה לראות אותן, והאמת - איך אפשר שלא?!? אז חיפשנו את חיות הצעצוע הכי יפות שרק יכלנו למצוא והתחלנו במלאכה. על הפרק עמדה המשימה הבאה: צביעת החיות הגדולות ויצירת בוחשנים לערבוב משקאות (״סטיררים״) מהחיות הקטנות, שגם הן יצבעו בצבע זהה.

 

רשימת החומרים, הכמעט מלאה, מחכה לכן בתמונה הבאה (הפריט היחיד שאינו בתמונה הינו מקדחה ששימשה אותנו ליצירת חורים קטנטנים בבטנן של חיות הפלסטיק הקטנות):

 

 

בחרנו בספריי-צבע זהוב ואיכותי, ניקינו את החיות במטלית יבשה על מנת לוודא שאין עליהן שאריות לכלוך או שומן שימנעו מן הצבע להיתפס עליהן והתחלנו במלאכת ריסוס הצבע בהתאם להוראות על גב המיכל.

 

 

צבענו את החיות בשתי שכבות אחידות עד כמה שניתן, ובין שכבה לשכבה דאגנו לחכות זמן מה בכדי שהצבע יגיע לייבושו המלא. ברגע שניתן היה לגעת בחיות ללא תחושת הדביקות המאפיינת צבע טרי שרוסס זה עתה - ידענו שהן מוכנות למשימה… משימת הדוגמנות כמובן, כי תראו כמה שהן יפות!

 

 

השלב הבא בעבודה היה ליצור ״סטיררים״ תואמים לערבוב משקאות, מחיות הפלסטיק הקטנות והצבועות שיבשו ואשר בבטנן קדחנו חור קטנטן. לקחנו את שיפודי העץ, שמנו נגיעה קטנה של דבק סיליקון בקצהו כל שיפוד, והכנסנו אותו לתוך החור שקדחנו בבטנה של כל חיה בתחילת העבודה. בצורה הזאת הבטחנו כי שיפוד העץ יאחוז היטב את החיות הקטנות, ויאפשר ערבוב של המשקה ללא כל חשש שהן יתנתקו ממנו. כעת אתן יכולות לערבב ולערבב כמה שאתן רק רוצות!

 

 

אז למקרה שחיפשתן לאחרונה DIY פשוט ומנצנץ, נראה לנו שזה בדיוק האחד בשבילכן - ההנאה צרופה והתוצאה לגמרי מבטיחה.

 

צילום: כלות אורבניות

 

בהצלחה,

טל והדר

 

 

מאת:כלות אורבניות