עשינו זאת בעצמנו: אבני הושבה

12.03.11

 

את ההשראה לפוסט הזה מצאנו ממש במקרה, כששוטטנו באחת מחנויות הפיצ'פקעס האהובות עלינו - "בלאגן" ברחוב קינג ג'ורג' התל-אביבי. אנחנו נוהגות להיכנס לחנויות מסוג זה ולתור אחר דברים שיכולים לשמש אותנו לפרוייקטי ה-DIY שאנו מכינות למגזין. שקית חלוקי הנחל צדה את עיננו ולמרות שעדיין לא ידענו מה בדיוק נעשה איתן, הוספנו אותה לשקית הקניות שלנו.

 

אחרי כמה שבועות בהן המתינה לנו השקית בצד, הסתכלנו על חלוקי הנחל היפים והם הזכירו לנו חתונות שישי בצהריים בחורשה ביער, על שפת הים או בכל מקום אחר בחיק הטבע, ואז חשבנו שאפשר להפוך אותם לפתקיות הושבה טבעיות ומקסימות! כמובן שהדבר לא מתאים לכל אירוע, אלא רק לכזה שמבחינה קונספטואלית ועיצובית משדר טבע ולמרות שמדובר בעבודה ממש פשוטה וקלה היא דורשת קצת סבלנות (במיוחד אם מדובר בחתונה עם אורחים רבים).

 

אז קדימה - לעבודה!

 

✄✄✄

 

 

כמו שאתן רואות, רשימת ה"מה שצריך" שלנו לפרוייקט זה היא ממש מינימליסטית. חלוקי נחל וטוש פרמננטי. את חלוקי הנחל אפשר לרכוש (כמו שאנחנו קנינו) בחנויות של כלי בית או אפילו לאסוף לבד בחוף הים (יתאים במיוחד לחתונות על החוף או ליד הים). בשקית שאנו קנינו היו 10 אבנים והיא עלתה 10 ש"ח, טוש פרמננטי אפשר לקנות בכל חנות של כלי כתיבה או ציוד לאמנות ויצירה והוא צריך לעלות בסביבות 10-15 ש"ח.

 

 

וכאן מגיע החלק הסיזיפי - לשבת ולכתוב את שמות המוזמנים ומספרי השולחנות. במידה וישנם מוזמנים רבים, מומלץ להיעזר בזוג ידיים נוסף אחד לפחות.

 

אנחנו מדמיינות שולחן עץ מכוסה במפה יפה ופוטוגנית שעליו מסודרים כל חלוקי הנחל לפי סדר האלף בית של שמות האורחים. ברקע קרני שמש מלטפות, ציפורים מצייצות והרבה הרבה ירוק או כחול בעיניים. אז אם מישהי מכן תחליט ליישם את רעיון חלוקי הנחל, אנחנו ממש ממש נשמח לקבל תמונה!

 

וכמו תמיד, אם יש לכן מחשבות נוספות על פתקיות הושבה שעשויות מחומרים בלתי שגרתיים אנחנו כאן, מחכות לשמוע...

 

✄✄✄

מאת:כלות אורבניות