ענת ורועי, 6.1.15

30.01.15

הבה נעסוק לרגע בדרכי ההגעה של הזוג האורבני לאירוע,: יש שבוחרים בחבר או בקרוב משפחה בתור הנהג, יש שמקשטים את הרכב בשלל עיטורים שהופכים אותו לחגיגי יותר ויש אפילו שבוחרים בצלם שלהם לשבת מאחורי ההגה... אך בבני זוג שהחליטו להגיע לאירוע באוטובוס עוד טרם יצא לנו לפגוש בכל שנות קיומו של הבלוג- מגזין... אז מי אמר שאין הפתעות בחיים? הבחירה של ענת ורועי לאירוע באוטובוס ללא ספק הייתה מרעננת לא רק עבורנו, אלא גם עבור הנוסעים האחרים, שזה עתה חזרו מיום עבודה ארוך ולבטח שבו לביתם עם סיפור מעניין.

 

 

 

כנראה שצורת התחבורה המפתיעה הזו לא תפסה רק את תשומת ליבנו, שכן כותרות של העיתונים התמלאו בידיעה אודות הזוג המקסים שבחר להתנייד כך ליום חתונתם. אגב, מי שזכה לחלוק איתם את כרטיס הנסיעה ולתעד את כל ההתרחשויות, הוא לא אחר מאשר שי אשכנזי, שיכול גם הוא להוסיף כעת סיפור מעניין לארסנל שלו.

 

 

התחנה הבאה: חתונה אורבנית, ענת ורועי מתבקשים לרדת!

 

 

 

 

אז חוץ מאותה נסיעה, נוסיף ונספר שיש לנו כאן היכרות עם חתונה אורבנית חורפית, כזו שגרמה לענת להתאבזר במעיל לבן וכזו שגרמה לזוג ביחד עם הצלם שי, למצוא מחסה מפני טיפות הגשם בשלל לוקיישנים סגורים ופוטוגניים, מה שמחזיר אותנו תמיד לנקודה שכיף גדול להתחתן בחורף - ועל כך הצילומים כבר יספרו לנו בעצמנו, כמובן שאתן מוזמנות כתמיד!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ענת ורועי היקרים, אין ספק שהבחירות המעולות שלכם פשוט עשו לנו את היום!

 

קרדיטים

 

מקום האירוע: שבע - אירועים

קייטרינג: עומר מילר

מוסיקה: טל טובי
צילום סטילס: LUZ
טבעות: דניאל מתת
הזמנות / מיתוג: בי הפי

 

 

 

מאת:כלות אורבניות