ענת ודוד, 10.5.13

09.07.13

 

סיפורי ההיכרות של הזוגות שלנו ממתיקים לנו ימים ולילות, פעם אחר פעם. פינה מיוחדת בלב אנו שומרות לזוגות הנמצאים יחד לאורך שנים ארוכות, ובמהלכן הם צמחו, התפתחו, התבגרו וחשוב מכל - עשו את הכול ביחד. דוגמא נפלאה לכך הם ענת ודוד המקסימים שהכירו והתאהבו אי שם בכיתה י"א(!!!) ומאז הם נמצאים זו עם זה כבר 14 שנים מאושרות.

 

 

 

 

כשנמצאים זמן רב כל-כך עם האדם שאיתו מרגישים הכי בנוח שיש, זו לא הפתעה שגם ההחלטות הגדולות נעשות במשותף ובתיאום מושלם. כך בדיוק הגיע הזוג שלנו לכדי החלטה להינשא - ביחד, כמו שהם רגילים מאז ומתמיד.

 

 

 

 

השניים ידעו שהם מעוניינים באירוע שייערך ביום שישי, בעונת האביב (לפני החום הגדול!) ורצוי בלוקיישן קרוב לבית עד כמה שניתן. ברגע שמצאו את המקום שלהם, "בית פיין" בבית לחם הגלילית, הדרך לפיצוחן של יתר ההכנות הייתה כבר קצרה, ממש קצרה.

 

 

 

 

תמונות האירוע הנפלאות משקפות את אופיים הקליל והזורם של שני בני הזוג ומוכיחות לנו שוב כי בהחלט ניתן ליהנות מן הדרך לחופה, בייחוד אם בוחרים להיות מוקפים באנשים אהובים שעוזרים ועוזרים לכל אורכה.

 

 

 

 

ביחד עם המשפחה והחברים הטובים, הם העניקו לאירוע שלהם את הטאץ' האחר הזה שתאם בצורה מושלמת את חלום החתונה המשפחתית, הקטנה והרומנטית שלהם: מספרי השולחנות סודרו על גבי לוחות גיר גדולים, פחיות שימורים נצבעו ובתוכן נחו עציצים עדינים, בקבוקי זכוכית נאספו וגם הם מולאו בפרחים אביביים, פינת ילדים כיפית כללה דפי ציור וממתקים, ולסיום - עציצי תבלין ריחניים שנעטפו אחד אחד וחולקו לאורחים עם סיום האירוע.

 

 

 

 

 

טקס החופה עצמו היה ייחודי מאוד ונלקח גם הוא למקום האישי של בני הזוג, עם רצון עז לשים דגש על חופה דתית ושיוויונית כאחת. את הטקס ערכו וניהלו זוג מחבריהם הטובים של ענת ודוד, ועל הכתובה עצמה חתמו גם בני הזוג וגם הוריהם. קריאת הברכות בחופה נעשתה הן על ידי נשים והן על ידי גברים ואת המשפט הידוע "אם אשכחך ירושלים…", דיקלמו בני הזוג יחדיו… מפתיע? לא ולא! פשוט כי זה כל-כך ענת ודוד.

 

 

 

 

 

 

 

 

זוג יקר, אנו בטוחות כי השנים שעברתם יחדיו עד כה מסמנות את תחילתן של עוד המון שנים מאושרות ביחד. דעו לכם שאתם מעוררי השראה ואהבה!

 

 

 

♫♫♫

 

מקום האירוע: בית פיין, בית לחם הגלילית

קייטרינג: נילי כהן מינץ

בר: tom bar

שמלת כלה: פישנדג

נעלי כלה: מיכל מילר

איפור ושיער: עטרה בן חיים

בגדי חתן: זארה

צילום: תום ברטוב

די ג'יי: עמית סטארק

הזמנות: עיצוב - עירית רוס

עורכי הטקס: דבורה עברון וזאב קיציס

מתנות לאורחים: עציצי תבלין - תבליני רוזן כפר יהושע

מאת:כלות אורבניות