עננות כבדה, השראה גדולה

29.12.14

בזמן שריחפנו לנו אל תוך החלומות, נפגש להם צוות שגם אותו אפשר להגדיר בתור חלומי, אי שם לפנות בוקר - בעקבות ההשראה. יש משהו בשעות הללו של עלות השחר, תחושה מיוחדת שלא ניתן לשחזר אותה בשום שעה אחרת ביממה. כשהבוקר עולה, איתו נוצרים גם הרעיונות הטובים וכשמדובר בבוקר יום חורפי שמכוסה בעננים כבדים-כבדים, שם גם נוצרת ההשראה הכי טובה. רק תשאלו את הצלם עדי פרץ שתמיד שמח להגיע אל לוקיישנים שכאלה בשעות לא צפויות, חמוש במצלמתו ועם עיניים נוצצות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גם אילו העננים לא היו מתלווים לצילומים בתור אקססורי פוטוגני, אין ספק שהיינו מצליחות לזהות את עונת השנה לפי הסטיילינג של הכלות: מגפי גומי גבוהים, נעליים ירוקות שתואמות את צבעי היער, שמלות הוינטג' של נדוניה בסגנונות שונים, מהפיפטיז ועד לבוהו שיק של שנות ה-70'. תוסיפו לתמהיל את צבעי השלכת וצמרות העצים - וכך מתקבלת לה הפקת חורף שמזכירה לנו יערות אי שם במחוזות רחוקים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אהבנו את ההתאמה המדויקת של הביוטי לבין הבגדים ורוח ההפקה: כלה שלובשת שמלת וינטג' בסגנון שנות ה-50', הותאמה לה תסרוקת פזורה עם תלתלים רכים, ממש כמו אולד הוליווד. לצידה תסרוקות שבהן הצמה מפציעה במקומות לא צפויים, כמו לכיוון המצח או מסביב לשיער כמעין כתר. גם בגזרת האיפור קל להבין מהיכן הגיעה ההשראה ללוקים השונים, החל מהצללית בצבע ירוק עדין שמתאימה לתפאורה שמסביב ועד לאיפור מעושן בצבעי האפור והשחור, הלא זהו גם צבעם של העננים הכבדים שהשקיפו על הנעשה.

 

 

 

 

 

אך מעבר להכל, מה שבאמת כייפי כאן זו האווירה: אווירה של פיקניק בחיק הטבע, כזה שצריך להתלבש אליו היטב כי קריר בחוץ ואפשר לנשום בו אוויר צח, אווירה של חברות טובה, כזו שמחליפים בה הרבה חיוכים גדולים מכל הלב, אווירה של השראה שנוצרת כשאנשים עם אהבה לתחום שלהם נפגשים בנקודה אחת, בשעה מוקדמת מאוד - כשכולם עדיין ישנים.

 

 

 

צילומים שעושים חשק לחזור למיטה, להתכרבל עם שמיכה עבה ואדם אהוב - ופשוט לחלום...

 

קרדיטים

 

צילום: עדי פרץ

שמלה: נדוניה - אוסף וינטג' לכלה
איפור ועיצוב שיער: אילה אדלשטיין
סטיילינג: גרושק'ה- עיצוב אירועים וסטיילינג
תכשיטים: רוית ניר
דוגמנית: שחר ויינשטיין ועדי לינטון

 

 

מאת:כלות אורבניות