ענבל ועמרי, 29.4.14

24.06.14

 

הסיטואציה הבאה, שהיא חלק בלתי נפרד כמעט מחייו של כל סטודנט, עשויה להיות מוכרת גם לכן: לעזוב את הקן המשפחתי אותו יצרו בעבורינו ההורים, לחפש שותפים ולעבור לגור איתם בדירה בה אורחי הקבע הם חישובים, טבלאות וספרי לימוד לרוב. המעבר הזה עשוי לעורר קצת חששות מפני פרק חדש בחיים, אך גם להביא עימו שינויים שאיש אינו ציפה להם ואפילו… אהבה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

האהבה מצאה את ענבל ועמרי בדיוק שם, בסיטואציה הזו. השניים חיפשו לשכור חדר בדירת שותפים בסמוך לאוניברסיטה, גרו יחדיו כשותפים לכל דבר (במשך ארבעה חודשים שלמים) והופ! השותפות הפכה לפתע לרומן מרגש ובשלב הזה כבר היה ברור ש״כאן גרים בכיף - ענבל ועמרי״.

 

 

 

 

כעבור כמה חודשים, עזבו בני הזוג לקן אוהבים משלהם וכך, בין מבחן למבחן, הציע עמרי לענבל לצאת קצת החוצה בכדי ״לנשום אוויר״, כפי שהשניים נהגו לעשות בקביעות זו עם זה. ענבל לא ידעה שהפעם מדובר בטיול שיכלול בתוכו גם הצעה נוספת, הצעה נישואין, ובניגוד ליתר הבחינות באוניברסיטה, הפעם התשובה לשאלה לא הצריכה חישובים או נוסחאות, כיון שהייתה היא ברורה מאליה… ברור שכן!

 

 

 

 

 

בני הזוג ידעו מיד שירצו להינשא בסמוך לעיר הולדתה של ענבל, שאפילו הייתה הנושא של פרויקט הגמר שלה בלימודים. כשהם מוקפים בנופי ילדותה הכוללים עצי אקליפטוס, יצאו השניים לטיול משותף - רגע לפני שהאירוע מתחיל.

 

הערב ירד על העיר וכל האורחים התכנסו אט אט בלוקיישן בו בחרו ענבל ועמרי להתחתן, לוקיישן שהתקשט בעיצוב משגע אשר כלל שימוש בבדי יוטה, בקבוקים, ענפי עצים, עציצי לימונים וכמובן גם סידורי פרחים בשלל צבעים.

 

 

 

 

 

 

כשהם מוקפים באהבה מצד כל קרובי המשפחה והחברים - הפכו ענבל ועמרי לבעל ואישה, בשיאו של טקס מרגש שלא הותיר אף עין יבשה.

 

 

  

תקופת הלימודים היא אמנם אחת התקופות המשמעותיות בחייו של כל סטודנט… פרק הזמן שבו חווים חוויות, לומדים ולומדים, ופעמים רבות גם מתאהבים… תשאלו את ענבל ועמרי שלנו.

 

♦♦♦

 

מקום האירוע: ביער

קייטרינג: כנען

בר: בר-בר

שמלת כלה: גלי קרטן

נעלי כלה: רוני קנטור

איפור ועיצוב שיער: ליאט בן שמשון

בגדי חתן: זארה

נעלי חתן: אלדו

תכשיטים ואקססוריז: אפרת קסוטו

צילום סטילס: שרון כהנא

צילום וידאו: אורי ותמר עורכת וצלם

עיצוב: קים ביולו

טבעות נישואין: הידרה

הזמנות ומיתוג: ענבל, הכלה

עורך הטקס: הרב נח זלצר

די ג׳יי: תומר מייזנר

 

 

מאת:כלות אורבניות