עמית וגד, 4.12.14

08.05.15

היום מצפה לנו היכרות עם זוג לא שגרתי, שאנו בהחלט רואות בהם כמובילי טרנדים. עמית וגד בחרו להינשא בדרך שלהם ואנו ללא ספק מעריכות אותם על כך. זה גם בהחלט תורם שהדרך שלהם היא סופר מסוגננת וייחודית - ולכן יותר מנשמח לפרט עליה כאן בבלוג מגזין.

 

אז קודם כל נתחיל בהופעתם: השמלה של עמית שבתה אותנו אל מן הרגע הראשון הודות לחלק התחתון הצבעוני. מדובר בתופעה שאותה רואים הרבה מעבר לים - שמלות צבעוניות ויפות - ואנו צופות שבזכות עמית, נראה אותה בקרוב הרבה יותר גם בארץ. תוסיפו לתמהיל גם ג'קט ג'ינס וכך קיבלתן הופעה קולית ומנצחת. כמובן שגם גד לא נשאר חייב עם ג'קט משובץ וסופר שיקי.

 

 

כעת נמשיך לסרטון המעולה שהפיקו עבורם VELO, סרטון שמיטיב ללכוד את הייחודיות של האירוע...

 

 

משאיר טעם לעוד? מצוין! כעת פוגשות אותנו תמונות סטילס מאותו יום, אלא שיש כאן טוויסט מיוחד: אלו הן כולן תמונות אנלוגיות. יצא לנו לשוחח עם צלמים רבים לגבי העניין הזה, לאחר שראינו כי חלק מהם בוחרים להביא מצלמה אנלוגית יחד איתם לסט, לצד המצלמה הדיגיטלית. "מדוע שתרצו לצלם כך?" תהינו, במיוחד מאחר שהטכנולוגיה יצרה שפע ואפשרויות גדולות כל כך.

 

 

 

 

 

הצלמים ענו כולם ללא יוצאי דופן, כי דווקא בגלל השפע הזה והיכולת להקליק על המצלמה כל כך הרבה פעמים מבלי שיהיו לזה השלכות - יש תחושה מיוחדת בצילום האנלוגי, בצורך לתפוס את הפריים המושלם מהפעם הראשונה ללא שום עיבודים והתחכמויות, כי זה הצ'אנס היחידי שיש.

 

 

אנו חושבות שזה טרנד מעולה שמתכתב עם חיבתן של הכלות האורבניות שלנו לכל מה שיש בו תחושת רטרו.

 

 

עמית וגד היקרים, שמחנו לפגוש זוג מיוחד כל כך!

 

קרדיטים

מקום האירוע: אקו

מוסיקה: פפריקה
צילום סטילס: יעלי אביה וענתי
צילום וידאו: velo
שמלה: טל טליאס
איפור:ניב בוגוסלבסקי
עיצוב שיער:קורל אלמישלי
טבעות: ז'קי
נעלי כלה:אוסף פרטי
נעלי חתן: טבע נאות
תכשיטים: אוסף פרטי
הזמנות / מיתוג: גאלה טורמן
חליפת חתן: אוסף פרטי
עורך טכס: מתן מצוהר
קרדיטים נוספים: עיצוב שמלה שנייה טל מאוטנר

מאת:כלות אורבניות
תגיות: