עם יד על הקלאץ'

12.09.11

 

אנחנו מאמינות שזה תמיד בריא לחשוב מחוץ לקופסא, אפילו בדברים הקטנים. הרי אלה אותן דקויות קטנות שהופכות אירוע רגיל לאירוע בלתי נשכח.
בהתאם להגיון הזה אנחנו גם מאמינות, שכלה שלא מרגישה בנוח להחזיק זר, יפה ככל שיהיה, יכולה לוותר עליו או לחילופין להמיר אותו בתיק יד קטנטן ונוכח.
אז נכון, הבחירה בתיק יד היא פחות קונבציונלית ביחס לבחירה בזר פרחים קלאסי, אבל מאחר ותיקי יד מעוצבים נראים כמו תכשיט לכל דבר, תופתעו לגלות עד כמה מדובר למעשה בבחירה טבעית והרמונית.

 

 

 

 

מעבר לכך שתיק יד הוא אקססורי נפלא וחלק אינטגרלי בהופעה כולה, מדובר גם בפריט פרקטי, שמאפשר לכלה להחביא את "כלי הנשק הסודיים" שלה, כלומר את הדיאודורנט, המגבונים והאיפור, כך שיהיו נגישים לה בכל עת, מבלי שתצטרך לגשת בכל פעם לנבכי החדר הנסתר שבו נמצאים חפציה האישיים כדי להתרענן.

 

 

 

האחד המיועד

תיקי יד לחתונה הם בדרך כלל תיקי קלאץ' קטנטנים ללא ידית או לחילופין עם ידית קצרה. כדי להתאים את התיק לגודל המעמד, בדרך כלל הנטייה היא לבחור בתיקי יד העשויים מסאטן ומעוטרים ברקמה, אבנים או קריסטלים. צבעו של התיק בדרך יתאים לצבע השמלה, דהיינו לבן או שמנת.

גם הפעם, כלות אורבניות יקרות, נעודד אתכן לבחור לא בהכרח במה שמתבקש: את התיק לדוגמא, לא מוכרחים להתאים לצבע השמלה, אלא בדיוק כפי שהזר יכול להתאים את עצמו לנעלי הכלה או לעניבה של החתן, גם כאן תוכלו להרגיש חופשיות להשתשעשע עם צבעים כאוות נפשיכן, שהרי הכיף והיצירתיות כאן הם העיקר.

 

 

 

 

 

אמנם מרבית תיקי החתונה כאמור עשויים מסאטן, אך גם הפעם לא מדובר בבחירה הכרחית, שכן את התיק אפשר להתאים לשמלה גם ברמת הטקסטורה והרכב הבדים, ולכן אם למשל בחרתן בשמלת כלה העשויה מתחרה ובשרשרת פנינים, תוכלו לבחור בתיק תחרה עם רצועת יד קטנה העשויה גם היא מפנינים.

 

 

 

אם אתן תרות אחר מראה נקי ומודרני, שלא בהכרח מתכתב עם המראה הרומנטי של התיקים שהזכרנו, תוכלנה אפילו לבחור בתיק עור או תיק פלסטיק בהיר בעיצוב פשוט אך מתוחכם.

מה שכן הכרחי בבחירת התיק הוא בהקפדה על צורת הקלאץ', שתהיה קטנה ואלגנטית ככל האפשר. תיק גדול יותר או עם רצועות עשוי ליצור מראה מסורבל ולא חגיגי מספיק, ולכן תמיד חשוב לבחור בפריט שיתכתב עם הטוטאל לוק הכללי.

 

 

 

 

 

ועוד כמה סודות קטנים

כשאתן בוחרות תיק יד מאובזר, וודאו שהוא לא מקושט יתר על המידה, כך שלא יגנוב תשומת לב מהשמלה. במידה והשמלה שלכן מתוכשטת ממילא, עדיף לבחור בתיק יד בעיצוב רגוע יחסית, על מנת שהעיצוב של השמלה ושל התיק לא יתנגשו זה בזה.

 

 

 

 

 

למרות חשיבותו של הפן העיצובי, מומלץ לבחור בתיק יד שיהיה פרקטי. נכון, תיק ערב הוא בהגדרתו תיק קטן יחסית ולא מאוד שימושי, אך בכל זאת ישנם תיקים שימושיים יותר ביחס לאחרים. וודאו שפריטי החירום החשובים ביותר שלכן יכולים להיכנס לתוך התיק ללא חשש.

 

 

 

אז מה אתן אומרות? ספרו לנו מה אתן מעדיפות - זר צבעוני וקלאסי או תיק יד מודרני? מחכות לשמוע...

מאת:כלות אורבניות