על חתנים ובגדים

14.01.11

 

לפעמים, כשחושבים על כל-כך הרבה עניינים בבת אחת, קשה לנו לראות את הדברים הבאמת חשובים. יש להם מעין נטייה שכזאת פשוט להיעלם מעיננו. אז במקום ללכת סחור סחור, בואו נהיה לרגע ישירות ונודה בעובדה שלצידה של כל כלה (כמעט), אשר עוסקת בלי הרף בשאלה כיצד היא תיראה והאם היא בחרה במאפרת ומעצב השיער הכי טובים שיש, נמצא גם חתן. בשקט בשקט עומד לו שם הבחורצ'יק וממתין שגם הרגע שלו יגיע. הרי גם הוא מתחתן כאן, לא? ברגעים האלה כדאי לנו לזכור, שאלמלא הצעות הנישואין של הבחורים היקרים שלנו, כנראה שלא היינו מתעסקות בכל העולם היפה והכייפי הזה. לכן, כדאי לנו לפרגן להם בחום ולגרום להם להיות החתנים הכי שיקיים וסטייליסטים שרק אפשר, כי הם הרי עומדים לצידינו. לא כך?

 

תחילה נפריח הנחה קטנה. כל מי שחשבה שאת בגדי החתן של אהובה היקר ניתן יהיה למצוא בדקה ה-90 ובדרך-כלל גם בדקה ה-99 (כי היו עוד הרבה דברים חשובים יותר לעשות לפני כן), לצערינו הרב טעות גדולה בידיה. לבחור אאוטפיט מדליק לחתן זה אחד הדברים הכי לא פשוטים שיש, מניסיון!

 

זה מתחיל בעובדה שרוב הגברברים שלנו אינם לובשים חליפות במהלך היומיום (כי מה לעשות, אבל כאן זה לא אירופה), ולכן אחד הדברים הראשונים והחשובים ביותר זה שירגישו בנוח בתוך כל המחוייטות הזאת. לעניין הנוחות קיימות אינטרפטציות שונות: בלי ג'קט, עם ג'קט, בלי עניבה, עם עניבה ועוד. מעבר לכך, בדיוק כמו בלבחור שמלת כלה, צריך לחשוב על הסגנון הכללי בו מעוניינים (מודרני, אירופאי-קלאסי ועוד). חיפושים ושיטוטים ברחבי הרשת גם הם מומלצים בחום ויכולים לגבש את דעתכם עוד לפני ההגעה לשלב החנויות. ואחרי שאספתם יחדיו את כל המידע המאוד חיוני הזה בראש, הגיע הזמן לכתת את רגליכם ולהתחיל בחיפושים ובהסתובבויות. הכינו את עצמיכן שפשוט זה לא הולך להיות, אבל מה יותר כייף מקצת זמן איכות של יחד בכל ים הסידורים שמסביב.

 

ובהמשך לעניין הבחירות המושכלות, חשוב לציין שגם הדברים הקטנים הופכים את הלוק כולו למשהו חדש ומרענן לחלוטין. אקססוריז לחתן, כן כן, בדיוק מה שאתן שומעות. אלו יכולות להיות משקפי שמש מדליקות לשלב הצילומים המקדימים, ווסט עם דוגמא כייפית ומרעננת, עניבת פפיון מדליקה, כובע של פעם, שעון כיס מחנות עתיקות, נעליים בניחוח ספורטיבי ועוד. האפשרויות בהחלט בלתי נדלות. אז נכון, הרעיונות שהצגנו עד עתה דורשים קצת מחשבה ואינם מעודדים את הרעיון של "סתם לזרוק על החתן איזו חליפה וסיימנו", אבל התוצאות אכן מדברות בעד עצמן כפי שתראו אוטוטו בתמונות. מה שבטוח שבמקרה הזה נקבל חתנים מעודכנים מבחינה אופנתית וכאלה שלא נופלים בלוק שלהם ולו לרגע קל מהלוק שלך, הכלה אשר לצידם. והרי כל אחת רוצה את החתן שלה הכי חתיך שרק אפשר, אז בהחלט ניתן לומר שמדובר כאן בסיטואציה מנצחת לגמרי!

 

צילום: עדי כהן צדק

 

צילום: אור זהבי

 

צילום: ימין למעלה: פשוט צילום, ימין למטה: אור זהבי, שמאל: רפאל בן משה

 

צילום: אורי שדה

 

צילום: ימין למעלה: רפאל בן משה, שמאל למעלה: שבי קדם, למטה: שחר רובין

 

צילום: למעלה: עדי כהן צדק, ימין למטה: עדי ואייל צלמים, שמאל למטה: פאפארצי תל אביב

 

 

✄✄✄

 

וכיצד אתן מדמיינות לעצמיכן את החתן הפרטי שלכן? או אולי צריך בכלל לשאול כיצד הוא רואה את עצמו כחתן? נשמח לשמוע רעיונות חדשים ומרעננים. וכמו תמיד, אתן יותר ממוזמנות לשתף אותנו בכל אשר עולה על דעתכן...

 

* הפוסט הנ"ל פורסם גם בפורום חתונות בתפוז.

 

מאת:כלות אורבניות