עלמה ויזהר, 13.6.13

16.09.13

 

את החג הקרב ובא אנו רואות כבר ממש מעבר לפינה, אך לפתע פתאום ובאופן ספונטני לחלוטין התחשק לנו לערוך באמצע השבוע וללא כל סיבה מיוחדת טיול קצר לצפון הארץ, לקיבוץ רמת יוחנן שאירח בתחילת הקיץ את חתונתם של עלמה ויזהר.

 

 

 

 

עלמה, הכלה האורבנית, היא מעצבת גרפית בחברת אופנה ידועה (גם עיצוב גרפי וגם אופנה, מה צריך יותר מזה?!?), קיבוצניקית שגדלה בכפר ואילו יזהר הוא קיבוצניק אמיתי, הכי אמיתי שיש. בני הזוג הכירו לפני ארבע וחצי שנים באמצעות חבר משותף והשאר היסטוריה, היסטוריה של זוגיות ואהבה.

 

 

 

לשניים תחומי עניין שונים מאוד, מה שיצר תפקידים ברורים לגמרי בהכנות לאירוע. עלמה הופקדה על כל הקשור לעיצוב, תוך שהיא לוקחת את המושכות לידיה בשמחה רבה, ואילו יזהר הופקד על הקולינריה והאלכוהול. למרות התפקידים השונים, המטרה היתה אחת ויחידה: ליצור אווירה נינוחה וטבעית ולאפשר לאורחים להרגיש מי הוא הזוג שלנו, אבל מי הוא באמת.

 

 

 

תחילתו של תהליך העיצוב בחתונה החל למעשה בהזמנות. עלמה החליטה להשתמש בנייר קראפט, הדפיסה את ההזמנות לבדה, הזמינה חותמות שנשאו את ראשי התיבות שלה ושל יזהר, עיטרה אותן באמצעות מפיות נייר, המשיכה לחתוך, להדביק וליצור - ואת הכול, הכול עשתה כמובן בעצמה.

 

 

 

האיזור הספציפי בו בחרו השניים להתחתן היה למעשה סוג של קנבס נקי, חלקת דשא ירוקה ורחבת ידיים בלב הקיבוץ שהזמינה אותם לחלום. בשטח הזה מיקמו את הריהוט, הקייטרינג, הבר ואת כל אותם האלמנטים שמרכיבים אירוע מוצלח, כל זאת הודות לעזרתם האדיבה של החברים ובני המשפחה שעמלו רבות בערב שלפני החתונה.

 

 

 

העיצוב באירוע היה גם הוא חלק בלתי נפרד ממנו וכלל את כל הדברים הקטנים שאנו כל כך ניהנות לראות: גבעול רוזמרין ריחני והקדשה אישית לצד הסכו"ם, מספרי שולחן מקוריים בצורת פרסה, סידורים פרחוניים בואזות שקופות, פרופס מדליקים לשלב הצילומים, עציצונים קטנים שחולקו כמתנות לאורחים בסיום הערב ועוד.

 

 

 

ובכמה זמן מתכננים אירוע שכזה? תכנון החתונה ארך כשלושה חודשים בלבד, תקופה אינטנסיבית ועמוסה, שבמהלכה גם החליטה עלמה לתפור את שמלת הכלה שלה. ואם עדיין לא הבחנתן בזה מדובר כאן בזוג שלוקח על עצמו פרויקט ומבצע אותו על הצד הטוב ביותר - שאפו, שאפו, שאפו!

 

 

 

 

 

 מקוות שניהנתן מן הגיחה הספונטנית לצפון, אנחנו ניהנו בחברתכן כמו תמיד. ולכם עלמה ויזהר היקרים נאחל עוד שנים רבות של אהבה והמון פרויקטים מוצלחים ביחד. נראה שאתם יודעים איך לעשות את זה בדיוק כמו שצריך!

 

✤ ✤ ✤

 

מקום האירוע וקייטרינג: קיבוץ רמת יוחנן

בר: תום בר

שמלת כלה: עיצוב אישי

נעלי כלה: רפבליק

איפור: אלומה גרודמן

שיער: אדם בריוטי

בגדי חתן: זארה

נעלי חתן: אלדו

צילום: חן מזרחי ורביד פרי

די ג'יי: שטרודל

עיצוב: עלמה אלוני וורד פיכמן

קינוחים: שף פטיסייר - אייל טרומר

מתנות לאורחים: עציצונים, משתלת יגור

מאת:כלות אורבניות