עליסה בארץ הפלאות עם קמצוץ של PIN UP: החתונה הייחודית של נופר ואיל

27.07.20

הדבר השגרתי היחיד בסיפור האהבה של נופר ואיל (המכונה בפיה דגי) הוא הדרך שבו נפגשו השניים: באפליקציית היכרות סטנדרטית שהכריזה שיש ביניהם מאץ', כמו רבים מהזוגות בימינו. מכאן והלאה הסיפור שלהם רווי בפרטים קטנים וייחודיים, שהופכים אותו ליהלום מנצנץ ולא שגרתי.   

 gallery 15 10

 

gallery 15 10

 

עוד לפני הדייט הראשון נרשמה חווית אופסי טכנולוגית, כשנופר שלחה בטעות הודעת וואטסאפ לאיל אשר היתה מיודעת לחברתה הטובה ביותר, עם תמונה שלו וטקסט שקובע: "הוא חמוד". איל הגיב בסמיילי. נופר הפכה אדומה והודתה שזה היה מיועד לחברה. הוא העריך את הכנות, והסיפור הפך לעוד חוויה שמעלה בשניהם צחוק עד היום. 

  

gallery 15 10

 

gallery 15 10

 

לשניהם היה ברור שיעבירו את חייהם המשותפים יחד, אבל נופר לא רצתה להתחתן. איל ידע זאת, ובכל זאת החליט להפתיע אותה בטיול לקופנהגן. במהלך טיול בשכונה קסומה הדומה ליער פיות, ישבו השניים על ספסל משקיף לנהר. היה קר, ושניהם לגמו תה חם. 

  

gallery 15 10

 

gallery 15 10

 

איל ניצל את הרגע הרומנטי והודיע לנופר שהוא רוצה לבלות עמה את חייו, ומעוניין לעשות זאת באופן רשמי. הוא שלף קופסת קטיפה כחולה שבתוכה טבעת פלסטיק עם אבן ענקית, בדיוק כמו שנופר אוהבת. המשמעות היתה שנופר תבחר בעצמה את טבעת האירוסין האמיתית, והעובדה שידע שתרצה לבחור אותה בעצמה היתה מבחינת נופר מחווה מקסימה שרק גרמה לה להתאהב בו יותר. 

  

gallery 15 10

 

gallery 15 10

 

החתונה התקיימה שמונה חודשים אחר כך, ושיקפה באופן מושלם את אופיים הצבעוני של בני הזוג ואת הקשר המיוחד ביניהם. מכיוון שנופר היא מעצבת אופנה וסטייליסטית, היה גם ברור שהלוק שלה יהיה מושקע ויוצא דופן, ושכל האירוע יאופיין באסתטיקה סופר קולית. גם פריטי ה-DIY שיצרה נשאו את טביעת היד שלה וכללו את השילוט בחתונה, מקומות איחסון לסיגריות ועוד. 

  

gallery 15 10

 

gallery 15 10

 

מכיוון ששניהם לא אוהבים להתעורר מוקדם הם החליטו לקיים את האירוע ביום שישי, בשלוש בצהריים. ביום החתונה התעוררו אט-אט והתכוננו יחדיו בנחת, מבלי לוותר על צהלולים שמחים ואפילו קפיצה מצידו של איל לחדר כושר עוד לפני שהכל התחיל.

  

gallery 15 10

 

gallery 15 10

 

באיוונט עצמו שילבו קונספטים צבעוניים שמתאימים בדיוק להם. כזוג אורבני שחי את תל אביב, הם רצו לתת לאורחים תחושה של דרינק בשישי בצהריים. לכך הם הוסיפו נגיעות מעולם ה-PIN UP ומעליסה בארץ הפלאות. במקום פוזרו מצלמות פולרויד לאורחים, כדי שיוכלו לצלם כאוות נפשם. 

  

gallery 15 10

  

gallery 15 10

 

 הם בחרו בחתונה הפוכה שנפתחה באוכל ומינגלינג, חופה שהתקיימה בחמש בערב ואחריה חגיגות והרמות עד לחצות הליל. במהלך הריקודים הוגשו חלות קטנות עם נוטלה, חמאת בוטנים, חמאה וריבה. ולאחר מכן הוזמנו פיצות חמימות. בסוף הערב, פרשנו השניים הביתה במונית, עייפים אך לגמרי מרוצים. הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם הוא פשוט ליהנות. קצר, קולע והכי הכי הם. 

 

gallery 15 10

 

gallery 15 10

 

קרדיטים: 

מקום האירוע והפקה: נור יפו

עיצוב האירוע: נופר גבריאלי

מוסיקה: ארז מזוז - אלפא

צילום סטילס: שרון כהנא

קייטרינג:פוד ארט של השף ערן זינו 

+ קרדיטים נוספים

 בר: נור יפו

שמלה:Gabrieli Couture (עיצוב של נופר גבריאלי - הכלה)

איפור:מאיה גסמן

עיצוב שיער:מאיה גסמן

טבעות: תכשיטי לר (וינטג׳)

נעלי כלה:Irregular Choice

נעלי חתן: Fly London

תכשיטים: מהשפחה + עיצוב של הכלה

הזמנות / מיתוג: עיצוב של הכלה

אקססוריז: עיצוב של הכלה

חליפת חתן: עיצוב של הכלה

עורך טקס: לירון שילה (חבר טוב)

חוויות: מצלמות פולארויד 

DIY: שילוט בחתונה, איחסון לסיגריות ועוד.

מתנות לאורחים: מצתים עם התאריך והשם, הר של סיגריות, תמונות פולארויד עם מגנטים.

מתוקים: מתוקים חלבייים מהקונדטוריה של השף ערן זינו

מאת:כלות אורבניות