עיצוב פרחוני בגווני הפסטל

10.07.14

 

אין ספק שבימים קשים כמו אלה, קשה להתרכז בכל הטוב שמסביב, אך דווקא מהסיבה הזו אנו לגמרי מאמינות שחשוב למצוא את הדברים הקטנים האלה שעושים לנו טוב. הכול, בכדי שנתמלא באנרגיה ונזכיר לעצמינו שלא הכול קודר. יש שיקראו לזה אסקפיזם, אנחנו חושבות שמדובר בדרך חיים מומלצת, כזאת המאפשרת לנו להמשיך… גם כשלא ממש קל.

 

 

 

 

 

אז בכל פעם שאנו מרגישות שחסר לנו המשהו היפה הזה, שיעודד וירומם את רוחינו, אנו יוצאות לחפשו - היום אלה לירון ודימה שמשתפים אותנו בעיצוב חתונתם שנערכה לא מכבר.

 

 

 

 

החתונה של השניים גדושה הייתה באלמנטים עיצוביים שונים, את חלקם הגדול הזמינה במיוחד לירון מחו"ל ואלו חוברו יחד על ידי המעצבת ענבל, העומדת מאחורי ״ג׳ינגה״. כבר בפגישתם הראשונה של לירון ודימה עם ענבל, שלפה לירון הכלה פרפר תחרה מן התיק בתור מקור להשראה, ומשם הלך ונבנה לו הקונספט העיצובי המלא.

 

 

 

האירוע התבסס על דיטיילס מרובים, טקסטורות שונות, צבעים רכים ותחושה עדינה שעטפה את כל יחדיו, במעטפת שכולה מתיקות. בדיוק הדבר שהשתוקקנו לו היום!

 

 

 

 

עלי כותרת לבנים סימנו את שביל החופה וגם כסאות העץ מסביב עוטרו בפרחים. מסגרות לבנות עם תמונות של בני הזוג העניקו טאץ׳ אישי ואילו הפרפרים הלבנים גם הם היו שם, כשהם מעטרים את הכוסות.

 

 

 

 

 

עיצוב מתוק, פרחים יפים, דיטיילים על גבי דיטיילים… כל אלה מצליחים תמיד להעלות חיוך על פנינו, ובמיוחד ביום שכזה! מאחלות לכן וגם לנו יום רגוע ושקט שיהיה. הלוואי.

 

קרדיטים

לוקיישן: Q אירועים - גליל ים

עיצוב: ג׳ינגה בשיתוף לירון, הכלה

צילום: אור זהבי ואלכס אלכסינקו

 

מאת:כלות אורבניות