עיצוב להשראה: משתה צבעוני

08.04.11

 

 

האחיין של רוני אנגלר (מחברת ארטמוספר - Art Mosphere) ובת זוגתו התחתנו לפני מספר שבועות ב"ביער" בחתונת פורים הכי פורימית שרק ניתן להעלות על הדעת. אפשר לומר שלשניים יש מזל גדול, כי אחד ממעצבי האירועים המוכשרים ביותר בתחום הוא גם ממש במקרה הדוד שלו. ועל זה נאמר "מסודרים, הכי מסודרים שיש".

 

הדרישה הכללית של הזוג היתה חתונת פורים צבעונית ואלגנטית. ואם תהיתן כיצד משלבים בין שני הקצוות הללו, תראו את דרכו המושלמת של רוני ותבינו מהר מאוד שבעיצוב כמו בעיצוב הכול שאלה של איך בוחרים לעשות את הדברים.

 

הקונספט הכללי שעמד מאחורי האירוע היה יצירת משתה חגיגי. רוני סיפר לנו שהוא חיפש אחר עיצוב צבעוני, כייפי ומזמין, כשדבר אחד היה לו ברור כבר מן ההתחלה - מסיכות פורים ממש לא תהיינה שם. באופן מודע וברור הוא בחר בניגודיות עיצובית מובהקת בין חלל החוץ בו נערכה קבלת הפנים והחופה, לבין חלל הפנים. לדבריו, חלל החוץ עוצב בצורה מאוד "חתונתית": מוטיבים לבנים, מידה רבה של אלגנטיות, הרבה נרות ופרחים, כשההפתעה האמיתית חיכתה לאורחים בפנים. רוני מספר כי האורחים שנכנסו לאולם עמדו המומים ונפעמים מן העיצוב! היה בו משהו מזמין, מרתק ורענן, שהצליח לשאוב את האורחים באופן מיידי אל תוך האווירה.

 

לסיום, בתור צופות מן הצד סיקרן אותנו לשמוע האם העובדה שרוני עיצב חתונה לאחיינו היא זו שנתנה לו את הלגיטימציה לפעול בצורה כל-כך טוטאלית ומדהימה. רוני טוען כי מבחינתו אין שום הבדל וכי מטרת העל שלו היא לייצר לכל זוג את הייחודיות והפן האישי ששייכים רק להם. נשמע נפלא ומעורר השראה בעיננו לראות שיש כאלה אנשים מוכשרים! אז עם דז'ה וו קל לחג הפורים שביקר פה לפני זמן קצר - הגיע הזמן להמעיט במילים ולהנות מן המראות עצמן: מראות קסומים, מראות צבעוניים, מראות שפשוט עושים שמח בלב...

 

 

 

 

 

 

צילום: אופיר דיין

 

סופ"ש צבעוני ומלא השראה לכולנו,

הדר וטל

מאת:כלות אורבניות