עיצוב בר-מצווה: כדורים ופרחים

15.01.13

 

לא בכל יום אתן (ולמען האמת, גם אנחנו...) נתקלות בתמונות נפלאות כמו אלה, שמציגות כדורי טניס הנחים בוואזות שקופות בשילוב עם סחלבים. אבל בשביל זה בדיוק אנחנו כאן, כדי להראות לכן שזה לגמרי אמיתי!

 

 

 

 

ולא רק שזה אמיתי, זה קרה ממש כאן, כשעל עיצוב האלגנטי והמוקפד אחראית המעצבת נטלי מן שזכתה לעצב אירוע בר-מצווה מוקפד שכזה.

 

 

 

אם אתן שואלות אותנו, כששומעים לראשונה על החיבור בין כדורי טניס לפרחים קצת קשה להבין כיצד זה עובד, אך כשרואים את זה בעיניים - שוכחים מהכול ומבינים במהרה עד כמה טוב זה לצאת לפעמים מהקופסא.

 

 

 

 

ועם כמה שכדורי הטניס הללו התחבבו עלינו, אי אפשר לדבר על עיצוב מבלי להזכיר את שאר המשתנים שמצטרפים למשוואה: הפרחים (ליזיאנטוס, ורדים, סחלבים) והירוקים שלצידם (במבוק, שרכים…), הכלים הלבנים והשקופים, מסגרות העץ החלולות, מפיות הבד הלבנות שקשורות בצמיד סיליקון צהבהב, הראנרים המפוספסים וכמובן הלוקיישן עצמו. כל פרט ופרט, נראה כאילו הונח במקום המדוייק ביותר עבורו - לא ימינה ולא שמאלה.

 

 

 

 

כאן זה המקום להזכיר, למקרה שכבר שכחתן, שמדובר בעיצוב בר-מצווה שמצליח לשדר משהו שהוא מעבר לצפוי ולילדותי, אך יחד עם זאת, עדיין קיימת אותה קריצה עיצובית קטנה.

 

 

 

 

 

העיניים שלנו אף פעם אינן יודעות שובא, וגם הפעם הן היו שמחות לראות עוד ועוד. בינתיים נסתפק בציפייה נרגשת לפוסט העיצוב הבא.

מאת:כלות אורבניות