עיצובי Save the Date שאהבנו במיוחד

21.07.16

אחת הדילמות שכל כלה נתקלת בה כשתאריך החתונה מתקרב היא איזו הזמנת Save the Date להכין, מתי להפיץ אותה בין המוזמנים לחתונה ואיך.

 

נתחיל בלהרגיע אתכן עם תשובה על ה"מתי": הזמנות Save the Date נהוג להפיץ למוזמנים בטווח שבין ארבעה חודשים לחודשיים (גג) לפני החתונה, כדי לאפשר להם להתכונן ובאמת לשמור את התאריך. השאלות של "איזו" ו-"איך", הן כבר טיפ-טיפה מורכבות יותר ובדיוק בגלל זה החלטנו לפנות לכל המעצבים המעולים שמככבים בפינצטה שלנו ולבקש מהם לחלוק איתנו עיצובים אמיתיים של Save the Date שהכינו בעבר.

 

התוצאות - כמו שמיד תראו - מקסימות, מרגשות וממש עושות חשק לא רק לשמור את התאריכים, אלא גם להגיע ולחגוג עם הזוגות שעבורם נוצרו העיצובים.

 

כל אחד מהעיצובים שלפניכן הופץ לאורחים בכל מיני אמצעים, החל מוואטספ, דרך פייסבוק - וכמובן גם מייל. תסכימו איתנו שנחמד לחיות בעידן שבו אנחנו לא צריכות לשלוח גם את ה-Save the Date שלנו באמצעות הדואר ויכולות פשוט ללחוץ על כפתור קטן כדי לסגור את הפינה.

 

אנחנו מקוות שתשאבו מהפוסט הזה רעיונות שווים (ואם עשינו לכן חשק של עוד, אל תפספסו את הפקת ההשראה האביבית הזו) ואל תשכחו להתייעץ עם אנשי המקצוע ששכרתן; בדיוק בשביל זה הם שם.

 

+++

 

נפתח בסיפור חמוד שעומד מאחורי הזמנת ה-Save the Date הזו, מבית Lovely: עדי ורן גילו שבעבר, עוד לפני שבכלל הכירו, הם הצטלמו בדיוק באותו מקום בחו"ל. מאחר ואין ספק שמדובר היה בצירוף מקרים משוגע, הם רצו לשלב את התמונות הזהות בהזמנה שלהם ולכן היה ברור שגם ה-Save the Date צריכים לדבר באותה שפה וויזואלית. בני הזוג רצו להזמין את החברים לשריין את התאריך בדרך מיוחדת וכך נוצר הרעיון לעצב 'תמונות פולארויד' של עדי עם הנמענ/ת ותחתיה הקדשה אישית. מאחורי התמונה נכתבו פרטי החתונה בשפת המיתוג של החתונה כולה והתוצאה היא הזמנות פרסונליות ומקוריות מאוד.

 

save gallery 12

 

עיצוב נוסף ומדליק מאוד מצאנו אצל נטלי קלוג, שבחרה לחלוק איתנו את ה-Save the Date שעיצבה לרגל החתונה שלה עם מי שהיום הוא כבר בעלה, עמרי: נטלי סיפרה לנו שאת ההשראה היא שאבה מתהליך עיצוב ההזמנה לחתונה שלהם - בה רצו לצלם את כלבם האהוב (שהיום כבר לא בין החיים), שאגי.

 

save gallery 4

 

לשם כך הם הצטלמו בסשן תמונות עם הצלם עידן מילמן, שהניב לא רק את התמונה המקסימה שלפניכן, אלא גם סרטון שנטלי ערכה בעצמה. הסרטון הופץ כשבועיים לפני החתונה, אחרי שכל האורחים קיבלו את ההזמנות והתוצאה מהממת בעינינו.

 

תראו את הזמנת ה-Save the Date האלגנטית והמסקרנת הזו, מבית המיתוגיה; הבסיס לעיצוב הוא צילום (של הצלם בועז לביא) והעיצוב המשלים יוצר תחושה שיש כאן אירוע ששווה לצפות לו.

 

save gallery 11

 

דנה ומאריוס - שנעזרו במעצבת מעין לבית טונה אדומה - בחרו ללכת על כיוון שונה לגמרי, של איור עדין על גבי טקסטורה מעניינת. התוצאה היא Save the Date עדין ומקסים שמעורר סקרנות לגבי מיתוג החתונה.

 

 save gallery 2

 

אהבנו את הזמנת ה-Save the Date של מאיה ושי שעוצבה בידי פרינטבלה. הסגנון העיצובי של ההזמנה הזו הוא איור ידני בסגנון נאיבי בצבעי פסטל שכלל גרילנדת משולשים, קונפטי צבעוני וטיפוגרפיה ידנית מקסימה.

 

save gallery 5


ומה תאמרו על עיצוב האיילים המקסים הזה מבית המכולת? לנו הוא לחלוטין עושה חשק לשמור ת'תאריך.

 

מתוך הפינצטה שלנו

save gallery 8

 

גם האיור הזוגי הזה - ברוח טיפה היפסטרית - מצא חן בעינינו וגרם לנו לחשוב על אי-אילו חתנים אורבניים. גם הפעם מדובר ביצירה מבית המכולת.

 

save gallery 10

 

מתוך הפינצטה שלנו

טרנד חזק שאנחנו רואות בעולם ה-Save the Date הוא תמונות קאבר לפייסבוק ולא פלא; מדובר בדרך מאוד נוחה להביא לידיעת החברים את התאריך המיועד של החתונה שלכן. את תמונת הקאבר הזו עיצבה נגה מ-Lovely (גילוי נאות: הכלה הללי היא מנהלת התוכן שלנו) והיא התכתבה עם המיתוג השלם של החתונה.

 

save gallery 13

 

סגנון עיצובי נוסף שאנחנו רואות הרבה בהזמנות "שמרו ת'תאריך" (כי כמה אפשר להקליד את זה באנגלית? ;) ) הוא כזה שמתבסס על טיפוגרפיה בלבד. ה-Save the Date של טל ואורי, שעוצב גם הוא בידי טונה אדומה, הוא דוגמה מעולה להזמנה טיפוגרפית שעושה חשק לקראת החתונה היוונית של בני הזוג.

 

save gallery 3

 

גם ה-Save the Date של ניצן ומארק עוצב בידי פרינטבלה בסגנון עדין ומינימליסטי, והתהדר בטיפוגרפיה נקייה ופרחים באיור ידני שתאמו להזמנות לחתונה.

 

save gallery 6

 

אם יש משהו שמדגדג לנו את בלוטות הנוסטלגיה בקטע טוב, הרי שאלה הם כרטיסי שנה טובה ישנים, אתן יודעות, כאלה שמתהדרים באיורים נאיביים-קיטשיים. ב-Save the Date הזה (גם הוא מבית טונה אדומה) אפשר לראות טייק-אוף מקסים וחכם על אותו סגנון ישן ואנחנו לגמרי היינו רוצות לראות את המיתוג המלא של החתונה הזו.

 

save gallery 1

 

במכולת חשבו גם על זוגות חובבי חתולים עם ה-Save the Date החתולי והמתוק הזה, שללא ספק יעשה חשק גם לחובבי הכלבים.

 

save gallery 9

 

הקיץ בשיאו וכך גם החתונות הקיציות (במיוחד אלו שכוללות מסיבת בריכה או חוף). העיצוב הזה, מבית פרינטבלה, מתאים בול לעונה והושפע מהקונספט הנבחר לחתונה של שירה ובן: חגיגת קיץ.

 

מתוך הפינצטה שלנו

save gallery 7

 

מתוך הפינצטה שלנו
 

כדי לשמור על שפה מיתוגית אחידה - בהחלט מומלץ להתייעץ עם מעצבי ההזמנות שלכן לגבי ה-Save the Date. אל תשכחו לשלוח אותו בערך שלושה חודשים מראש כדי שכולם יסמנו את התאריך ביומן. איך שלא תבחרו, אנחנו בטוחות שהאורחים שלכם יתרגשו יחד איתכן לקראת החתונה המתקרבת. איך אפשר שלא...? אפילו אנחנו שומרות לכן ת'תאריך ;)  

מאת:כלות אורבניות