עינת ויעיר, 15.10.12

30.06.13

 

כל אחד מן הזוגות שמופיעים כאן על גבי דפי הבלוג מביא עימו את הסיפור המיוחד שלו וזה בדיוק הדבר שאנו כל-כך אוהבות… ההיכרות האישית הזאת עם כל זוג וזוג. ומה מביא עימו הזוג שמתארח אצלינו היום? בלונים, בלונים, בלונים, שגורמים לנו להתעופף איתם גבוה לשמיים.

 

 

 

 

 

 

הכול החל בהצעת הנישואין: יעיר ידע שההצעה שלו חייבת להיות מיוחדת במינה ולכן ערב אחד החליט שיצפו הם בסרט האהוב עליהם ביותר, "Up". בשלב כלשהו, הוא החליט להריץ את הסרט לחלק שמגולל את סיפור האהבה בין בני הזוג ומייד בסופו העניק לעינת "ספר הרפתקאות" משלהם, בהשראת הסרט. בסיומו של הספר חיכו לה זוג כרטיסים למטוס שיטיס אותם הרחק מכאן, אל עבר השמיים, בצירוף טבעת מנצנצת שבחר יעיר עבור עינת (לא לפני שבדק מהו הסגנון האהוב עליה)!

 

 

 

 

 

 

ומה מילא את ספר ההרפתקאות של השניים? סיפורים מרגשים וצילומים משותפים! שכן יעיר ועינת מכירים זו את זה כבר שמונה שנים ארוכות, מאז תקופת הצבא. אפילו לטיול הגדול שאחרי נסעו הם יחד ובילו שבעה חודשים באוסטרליה ובניו-זילנד היפות והרחוקות. ההרפתקה הגדולה הבאה שלהם כללה מגורים משותפים והכנסת דייר חדש - באצ'י, כלבם האהוב.

 

 

 

 

 

ועכשיו בחזרה לבלונים… עינת ויעיר ידעו שהם מעוניינים לשלב את הבלונים גם בהזמנה עצמה וגם באירוע, בכדי להעניק את אותה משמעות סימבולית הקשורה בחייהם המשותפים. בלונים על גבי בלונים הציפו הן את ההזמנה והן את דרכם לחופה.

 

 

 

 

 

 

בסיומו של האירוע, העניקו בני הזוג מתנה קטנה ומתוקה לאורחים - עוגיות שאפו בעצמם. עינת סיפרה לנו שאת הרעיון לכך קיבלה משיטוטיה האינסופיים ב"כלות אורבניות", שיטוטים שגרמו לה להבין כי אהבה נוספת שלה חייבת לבוא לידי ביטוי באירוע והיא אהבתה לבישול ולאפייה.

 

 

 

 

עינת ויעיר, שמחנו כל כך לספק לכם השראה! מאחלות לכם שהאהבה שלכם תמשיך לעלות מעלה מעלה, הכי גבוה שרק אפשר!

 

 

✈ ✈ ✈

 

מקום האירוע: Q אירועים, גליל ים

קייטרינג: טעם וצבע

בר: ZOYA

שמלת כלה: יואב ריש

נעלי כלה: רוני קנטור

איפור ושיער: שי ארז

אקססוריז: עגילים - אפרת קסוטו

בגדי חתן: זארה, מסימו דוטי

נעלי חתן: זארה

טבעות נישואין: ג'קסון

צילום סטילס: מצטלמים

די ג'יי: אלקנה פז

עיצוב: MOOD

רב: הרב אלמליח

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)