עינת ויובל, 11.11.13

17.02.14

 

הסדרה ״איך פגשתי את אמא״ (How I Met Your Mother) מגוללת בפנינו את סיפור ההיכרות של טד עם אשתו לעתיד. ומדוע אנו מספרות לכן על כך? קודם כל, כי מדובר בסדרה חביבה (זוכת פרס אמי!) שכדאי לכן לצפות בה ושנית, משום שפרק מיוחד מאוד שלה גולל גם את סיפור ההיכרות של עינת ויובל, עם טויסט מפתיע בסיום העלילה. מצליחות כבר לנחש במה מדובר?

 

 

 

 

 

 

 

 

לא נגרום לכן להמתין, שהרי מדובר בסרט אהבה כאן היום ולא בסדרת מתח - הצעת נישואין, כן כן! חשב לו יובל כיצד יוכל להציע נישואין לעינת בצורה מיוחדת, והבין שהדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות הסדרה האהובה על השניים. עם סיום הפרק, במקום בו נשתלות בדרך-כלל הכתוביות, הופיע פתאום טקסט המתאר את סיפור אהבתם של עינת ויובל, בצירוף קטע וידאו קצר בו חבר משותף מנגן ושר. תוך כדי כרע יובל על הברך, שלף את הטבעת והתשובה החיובית הידהדה כל הדרך להוליווד - ״כן!!!״.

 

 

 

כפי שבוודאי הבנתן, יש לנו כאן עסק עם זוג מיוחד שחושב מעט מחוץ לקופסה. לכן, לא הופתענו לגלות שגם הצילומים המקדימים שלהם לוו באותה אווירה מקורית ורעננה אשר אפיינה את הצעת הנישואין.

 

את יום החתונה פתחו השניים באחד המקומות הכיפיים ביותר - הלונה פארק. שם עלו עינת ויובל על המתקנים הצבעוניים והנוסטלגיים, כשהם לגמרי לבדם, ממש כמו חלום ילדות ישן שמתגשם.

 

 

 

 

 

 

משם, הם המשיכו ליהנות מזמן איכות זוגי רגע לפני שהאורחים מגיעים ומתחיל הלונה פארק האמיתי של האירוע, תוך שנוצרים פריימים בלתי נשכחים, ממש כמו פרק משובח מתוך הסדרה האהובה עליהם כל-כך.

 

 

 

 

 

 

עינת ויובל, עשיתם לנו יום של כיף בזכות הגישה הקלילה והמהנה שלכם מהצעת הנישואין ועד לחתונה עצמה. בערב לבטח נצפה באחת הסדרות האהובות עלינו, כי מי יודע איזה טויסט מפתיע יצפה לנו בסיומה?!?

 

 

❋❋❋

 

מקום האירוע: עלמה

קייטרינג: בראף

בר: סופרים

שמלת כלה: בירנצוויג

נעלי כלה: קליגולה

איפור: לאנה שוורצמן

עיצוב שיער: קוסטה וינו

בגדי חתן: זארה

נעלי חתן: זארה

צילום סטילס: רון קובי

טבעות נישואין: ג׳קסון

הזמנות ומיתוג: עינת, הכלה

די ג׳יי: מוסיקה פלוס, מורן קריב

 

 

מאת:כלות אורבניות