עיניים פקוחות לרווחה

09.08.16

הם במרכז הפנים שלנו, ממסגרים את העיניים שלנו ומקשטים אותן בחן רב; אנחנו מדברות כמובן על הריסים שלנו, אחד התווים שהכי חשוב להדגיש כשמתאפרים, כדי ליצור הופעה יוצאת דופן (או פשוט יפה).

 

ריסים יפים מתחילים במסקרה מצוינת, כזו שיודעת לרווח ולעבות אותם - מבלי להכביד. אנחנו בטח לא צריכות לספר לכן שביום החתונה המסקרה הופכת להיות אחת הדאגות העיקריות שקשורות לאיפור; תראו לנו כלה אחת שלא דואגת מהמחשבה על דמעות של התרגשות - שהן אמנם עניין חיובי כשלעצמו, אבל אויב גדול למסקרה שהמאפרת בחרה להשתמש בה.

 

אז כדי להרגיע אתכן מעט וגם כדי לכוון אתכן למסקרות ששווה לשקול בהן שימוש, פנינו לנבחרת המאפרות שליקטנו בפינצטה שלנו וביקשנו מהן שימליצו על המסקרה שמבחינתן היא הכי-הכי: זו שעושה את העבודה, מצליחה לשרוד את תנאי הלחות והדמעות ועוד גורמת לכלות שלהן להיראות מיליון דולר. או בקיצור: זו לגמרי כתבה שכדאי לכן לשמור בפייבוריטס...

 

Great Lash Waterproof Mascara - Maybelline New York

המסקרה הזו היא מסקרה איקונית וזוכת פרסים ולא סתם; אנחנו זוכרות את עצמנו מתאפרות איתה עוד בגיל ההתבגרות, כשרק למדנו איך מניחים איפור עיניים. עינב בר היא המאפרת שהמליצה לנו עליה בחום וסיפרה שמבחינתה זו מסקרה מנצחת: גם עמידה, גם עדינה (מה שמאפשר שליטה בכמות הרצויה) וגם נוחה להסרה באמצעות חומרים להסרת איפור. מושלם.

 

mascara gallery 1

צילום: יח"צ

 

mascara gallery 2

איפור: עינב בר, צילום: שי שחר 

 

In Extreme Dimension Waterproof - Mac
מכירות את מוצרי האיפור האלה, שעוד לפני שאתן מתנסות בהם - כבר בא לכן ש'יקשטו' את תיק האיפור? כזו היא המסקרה הזאת, עליה המליצה בחום המאפרת לימור חייל מקוקטה סלון אקספרס. לדבריה, האפליקטור הענקי שלה יוצר מראה ריסים מלא ועשיר, הצבע שלה הוא שחור-שחור והיא לא מתפוררת גם אחרי המון שעות - מאסט במקרה של כלות, אם תשאלו אותנו.

 

mascara gallery 3

צילום: יח"צ

 

mascara gallery 4

איפור ושיער: קוקטה סלון אקספרס, צילום: זהר שיטרית 

 

Hypnose Doll Eyes - Lancôme
אל המסקרה הנפלאה הזו התוודענו לפני כמה שנים ומאז אנחנו מוצאות את עצמנו חוזרות אליה שוב ושוב - גם באיפור יומיומי וגם באיפור ערב. הסיבה? היא עמידה מאוד (אין מצב שהיא תזוז בלי מסיר איפור או שפשוף מאוד מאוד חזק של העין), לא מכבידה ונחה בקלילות על העפעף ופשוט מחמיאה. גם המאפרת אנה שוחט ממליצה עליה בחום ומסבירה שמנסיונה, אין צבע עיניים שהמסקרה הזו לא מצליחה להדגיש. לכלות שבחרו במסקרה אחרת וכל זאת חוששות מדמעות היא ממליצה לעצור מיד את הנזילה עם טישו ולא לתת לדמעות לזלוג על הפנים וגם - ואולי חשוב לא פחות - להחזיק בתיק האיפור מקלוני אוזניים ומסיר איפור, שמסייעים בהסרת כתמי מסקרה באופן נקודתי.

 

mascara gallery 5

 צילום: יח"צ

 

mascara gallery 6

איפור ושיער: אנה שוחט, צילום: טל עבודי 

 

The Colossal Volum Express Mascara - Maybelline New York
ליאת מאמן גילתה לנו שלמרות שהיא כל הזמן רוכשת מסקרות אחרות ממותגים שונים, בסוף היא תמיד חוזרת אל המסקרה הזו, אותה היא מכנה ה-Home Base שלה. לדבריה, המסקרה הזו מאפשרת להגיע לרמות הדגשה מדויקות וגבוהות, תוך הפרדה נכונה של הריסים. הסוד טמון במברשת העגולה והרחבה, שמאפשרת לעגל את הריסים וגם לשחק עם כמויות המסקרה בהתאם למראה המבוקש. טיפ חשוב שקיבלנו מליאת, הוא להימנע במידת האפשר משימוש יומיומי במסקרות עמידות למים - מפני שמנסיונה שימוש כזה פוגע בחוזק ובכמות הריסים.

 

mascara gallery 7

צילום: יח"צ 

 

mascara gallery 11

איפור ושיער: ליאת מאמן, צילום: אלה אוזן 

 

Haute & Naughty - MAC
אם אתן מחשיבות את עצמכן כבנות רגשניות במיוחד, יש מצב שזו המסקרה עבורכן: אלה אביב המליצה עליה בחום וסיפרה לנו שהיא סומכת על המסקרה הזו שתחזיק מעמד, גם אם הכלה דומעת ללא הפסקה (מאושר, כמובן!). נוסף על כך, קל לשחק עם הכמויות של המסקרה וכך לאפר גם את הריסים התחתונים ו/או להשיג מראה טבעי או 'עשוי' - בהתאם להעדפות.

 

mascara gallery 9

צילום: יח"צ 

 

mascara gallery 10

 איפור ושיער: אלה אביב, צילום: Tatyana Fermon

 

אם אנחנו צריכות לסכם את הנושא בהמלצה אחת זו תהיה ההמלצה הבאה: דמעות של התרגשות הן חלק מהיום הגדול שלכן, אז קבלו אותן באהבה. יחד עם זאת, כדי להוריד מהלחץ - דאגו מראש להצטייד במקלוני אוזניים, מסיר איפור וטישו. ככה, גם במקרה ולא הצלחתן למנוע את הנזילה תוכלנה לתקן אותה על המקום בלי בעיה ולהמשיך להתרגש מהדברים הנכונים. אחרי הכל, ביום החתונה שלכן עשויות להיות לכן כל מיני דאגות. מסקרה לא צריכה להיות אחת מהן...

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)