עינב ועירא, 31.5.12

21.09.12

 

ראש השנה, שנחגג רק השבוע, הביא איתו משב רוח חגיגי לכלות אורבניות, ולכן החלטנו לפנק אתכן בשתי חתונות אורבניות בשבוע אחד. כמו שלנו זה עושה כיף על הלב, אנו בטוחות שגם לכן. אז למה לא לפנק, לפנק, לפנק.

 

 

 

הפעם נכיר לכם את עינב ועירא, שני קיבוצניקים בנשמתם, האחת מקיבוץ ברעם והאחד מקיבוץ אפיקים. את דרכם הזוגית הם מצאו בעקבות שידוך שערכה חברה משותפת שפשוט חשבה שזה יכול לעבוד, וצדקה. כמה שהיא צדקה. עינב מספרת לנו שלאחר שבוע של שיחות טלפון מצויינות, הם החליטו להיפגש בבית קפה תל אביבי לדייט ראשון. גם העובדה שעירא כמעט ונחנק מהשניצל לא הפריעה להם להמשיך ולהיפגש.

 

 

 

את טבעת האירוסין שלף הבחור שלנו על הר בשוויץ, בסופו של פיקניק עם מיטב מאכלי אירופה. באותו הבוקר הם עוד הספיקו לריב, אבל לשמחתה של הכלה שלנו עירא בחור החלטתי ולא שינה את דעתו. מה זה כבר ריב קטן שמכניס קצת מלח ופלפל לארוחה?!?

 

 

 

לאחר שנתיים של חברות, בסופו של חודש מאי האחרון הם החליטו להתחתן. מבחינתם היתה זו החוויה הכי מקסימה בעולם, שכן כמה פעמים בחיים יתקבצו כל, כל, כל האנשים האהובים למקום אחד, לחגיגה של כמה שעות.

 

 

את ההכנות לחתונה ערכו בביתם שבת"א, באווירה נעימה ונינוחה, עם מוזיקה כיפית וכיבוד על טהרת הדובדבן לאחר שמצאו את עצמם עם שני טון של דובדבנים, שקטפו בקיבוץ שבוע לפני החתונה.

 

 

 

משם המשיכו השניים לצילומים בנחל חדרה, על רקע ארובות תחנת הכוח, שהסתברו כמאוד פוטוגניות וייחודיות בנוף.

 

 

 

 

 

ובדרך גם עצרו בשדה אקראי והמשיכו להצטלם, רגע לפני שהם הופכים לבעל ואישה. עינב גילתה לנו שאת צלם החתונה שלהם מצאה כמובן ב'כלות אורבניות', כבר ביום הראשון לחיפושים!

 

 

 

 

ומכיוון שהשניים מגיעים מרקע חילוני, הם רצו שהחופה תיערך באווירה קלילה ולכן בחרו ברב מאירגון צהר, איתו נפגשו מספר פעמים לפני החתונה. הם ישבו ביחד על כוס קפה ושוחחו זו עם זה במטרה שיכיר אותם, את השקפת עולמם ואת הלך הרוח בו הם מעוניינים מתחת לחופה. נשמע ונראה, שהחוויה כולה תוכננה בקפידה וגרמה להם לחוש בנוח ולהיראות הכי יפים שיש גם מתחת לחופה.

 

 

 

 

ואז, אז התחילה כמובן המסיבה עם הפתעה מאחיותיה הרקדניות של עינב, שיר ששר אבא של עירא, מצגת מהחברים הטובים וכמובן איך אפשר בלי ריקודים.

 

 

עינב ועירא המתוקים, נאחל לכם המון מזל טוב לשנים יפות, טובות ומאושרות ביחד. נשיקות וחיבוקים מכלות אורבניות!

 

⁕ ⁕ ⁕

 

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)