עינב ועדי, 7.6.13

19.12.13

 

מרגישות את ניצני הסופ״ש בפתח? גם אנחנו! ומה שבכלל עזר לנו להיכנס לאווירה הנעימה הזו, שמאפיינת בעיקר את תחילת הוויקאנד, זו החתונה של עינב ועדי - הזוג שאנו זוכות לארח כאן היום בקטגוריה האהובה עלינו: ״חתונות אורבניות״. אם גם אתן רוצות להיכנס ביחד איתנו למוד הנינוח הזה, כל שעליכן לעשות הוא להתרווח בנעימים אל מול המחשב עם כוס משקה חם ופשוט להתחיל ליהנות.

 

 

 

 

 

 

 

 

גלו לנו מי אתם, עינב ועדי? אז ככה, השניים הכירו כבר בתקופת הצבא, בזמן ששירתו יחדיו במצפה רמון הרחוקה. במשך שנתיים שלמות שירתו עינב ועדי זו לצד זה מבלי שנוצר ביניהם קשר ממשי. ומתי הוא נרקם? באחד הבקרים, כשעדי התעורר והחליט שזה מה שהוא רוצה - כן, כן! מסתבר כי ההחלטה שלו היתה מוצלחת ביותר ותאמה מאוד גם לרצונה של עינב. מאז בני הזוג נמצאים ביחד כבר שמונה שנים ארוכות, שמונה שנים שמלוות על-ידי החלטות מעולות כבר אל מן ההתחלה.

 

 

 

 

הצעת הנישואין התרחשה באחד הלוקיישנים הרומנטיים ביותר ששמענו עליהם לאחרונה - מופע כדורים פורחים בדרומה של הארץ (אתן מדמיינות לעצמיכן כמה זה יפה?). עינב היתה שקועה כל-כך בצילום המופע, עד שלא שמה לב כלל וכלל לעדי שכרע ברך ושלף לכבודה טבעת מנצנצת. עינב מספרת כי מדובר בתכשיט הראשון שעדי אי פעם קנה לה כי תמיד חשש שלא יקלע לטעמה… מאז, כבר אין לו תירוצים.

 

 

 

את תשובתה של עינב שמעו בכל הדרום ואתן ודאי יכולות לנחש מה היא היתה: ״כן״, אלא מה?!? מיד לאחר מכן החלו בני הזוג בהכנות לאירוע, חתונה יפה ונעימה שתרגיש בראש ובראשונה ״הם״, ״הם עצמם״.

 

 

 

האירוע התקיים במקום הררי, מבודד וקסום - ״הר יללת התנים״ - השוכן על מדרונותיו המערביים של הר הכרמל. הדרך למקום אינה פשוטה ואפילו מפותלת מעט, כיאה לחובבי טיולים והרפתקאות כמו עינב ועדי. יחד עם זאת, הדבר לא מנע מאף אורח להגיע למקום האירוע והלשתתף בשמחתם הגדולה של השניים, תוך שהם מודים לעינב ועדי בצחוק כמובן על הטרק המאולתר שאירגנו להם בדרך לאירוע.

 

 

 

 

 

אהבה גדולה נוספת של בני הזוג היא חיות (נגלה לכן שכמה חודשים אחרי החתונה, החלה עינב ללמוד וטרינריה בהונגריה) ולכן כלבם של השניים, ריצ׳י, לקח חלק פעיל בצילומים, בחופה ובכל האירוע - אחרי הכול, מדובר בחלק בלתי נפרד מן המשפחה וביצור פוטוגני וחמוד במיוחד.

 

 

 

 

 

 

אי אפשר לסיים את הפוסט מבלי להתייחס ללוק הכובש של השניים, לוק שמזכיר לנו הפקת אופנה כפרית עם תסרוקת הצמות המדוייקת של עינב בשילוב חצאית הטול המתנפנפת, שילוב שהוא מושלם! כמובן שבשלב הזה לא נתעלם מהשלייקס ההורסים של עדי, אליהם צורפה חולצה קלילה ומכנס תכלכל למראה קול ונונשלנטי כיאה לחתן אורבני.

 

 

 

 

 

עינב ועדי, עשיתם לנו חשק עז להעביר את הסופ״ש הקרוב בטיולים ארוכים ארוכים בטבע, ממש כמו שאתם אוהבים. גרמתם לנו להתאהב בכם עמוקות ושמחנו מאוד על שבאתם להתארח. תודות + נשיקות מאיתנו ועד אליכם.

 

☼☼☼

 

מקום האירוע: חוות ״הר יללת התנים״

קייטרינג: ד״ר שקשוקה

בר: תום בר

שמלת כלה: ענת מנוס

נעלי כלה: אור הכלה, CoupleOf

איפור ועיצוב שיער: דן מיכאלי

טבעות נישואין: Baladi - לליב שלו

בגדי חתן: Celio, Department Store

נעלי חתן: שופרא

צילום סטילס: אורן בן-דור

צילום וידאו: חיים לאטי

עיצוב: רוני אנגלר

די ג'יי: אורי ברונפמן - שבלול DJs

הזמנות: איה לשם, אחות החתן

מתנות לאורחים: דשים וסיכות לשיער מפרחים, תמונות ממצלמת פולארויד

 

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)