עטרה ועידן, 5.9.12

11.12.12

  אם חשבתן שסיפורי אהבה טובים, מתרחשים רק בסרטים - אנו שמחות להודיע לכן שטעות בידיכן, כי המציאות גוברת על כל סרט, גם על הטוב ביותר.

 

 

 

עטרה ועידן מכירים מכיתה ג'. הם למדו באותה הכיתה ותמיד הסתובבו עם אותם החברים, למרות שרק בתיכון הפכו לחברים טובים. גם בתקופת הצבא הם השתדלו לשמור על קשר, אך בסיומה נסעה עטרה ללמוד רפואה באיטליה ואילו עידן נרשם ללימודי אדריכלות בארץ. לאורך כל התקופה הזאת הם דיברו מידי פעם בסקייפ ואף נפגשו כשעטרה הגיעה לחופשות. באיזשהו שלב הם גילו כי השיחות הפכו לצפופות יותר ויותר, וכך גם ההגדרות החלו להשתנות - מ"חברים טובים" ל"סוג של ביחד", אך עדיין במדינות נפרדות.

 

 

 

בחופשתה הבאה של עטרה בארץ, זה כבר היה ברור. עטרה ועידן הפכו לזוג, אחד כזה שבלתי ניתן להפרדה. מהר מאוד היה להם ברור כי הם הולכים לשרוד את התקופה הקרובה, עד שעידן יסיים את לימודי האדריכלות ויצטרף לעטרה באיטליה ואכן כך היה. כל חודשיים היו השניים נפגשים, כשכל פרידה ופרידה הייתה "סרט טורקי במיטבו", לדבריה של עטרה. סבא שלה, נהג לומר לה: "נסעת עד לאיטליה בכדי למצוא חתן תוצרת הארץ?". אז כן, מסתבר שלפעמים צריך לטוס 3,000 ק"מ כדי להבין מה הלב מחפש.

 

 

 

 

 

 

כעבור שנה וחצי, הגיעה הצעת הנישואין והשניים החלו לתכנן את חתונתם. עידן לקח את המושכות לידיו והיה מעורב בכל הפרטים, תוך שהוא עושה עבודת הכנה נמרצת שאיפשרה לעטרה להיכנס לתמונה בשלב מאוחר יותר. עטרה סיפרה לנו כי היא סמכה על עידן לכל אורך הדרך, כשגם ההורים נרתמו לעניין ועזרו בכל. אפילו את סידורי השולחן עשה עידן לבדו, שכן עטרה חלתה בדלקת גרון שליוותה אותה גם ביום החתונה (מבאס, ממש מבאס - אבל נראה שאפילו מחלה אינה יכולה לפגוע ביופיה של כלה).

 

 

 

 

 

 

 

בסופו של דבר מספרים השניים כי החתונה היתה בדיוק כמו שרצו ואפילו יותר. והיכן הם היום? עידן סיים את התואר והצטרף אל עטרה, שעדיין באיטליה. הם חיים בעיר קטנטנה ונחמדה, קמים בכל בוקר ושותים אספרסו, מסתכלים החוצה אל הנוף של ההרים הירוקים והמושלגים, ובעיקר - לא מאמינים שהחתונה מאחוריהם.

 

 

 

 

THE END - וכמה שהוא מתוק!

 

❉❉❉

 

מקום האירוע: אגדתא

קייטרינג ובר: אגתדא

שמלת כלה: רקל רשף

נעלי כלה: נעלי אלינור

איפור: בן קדר

עיצוב שיער: עדי אמסלם

תכשיטים: לולאות

חליפת חתן: זארה

נעלי חתן: BATA

טבעות נישואין: ג'קסון

זר כלה: סחלב פראי

צילום: מאמא צלמים

רב: הרב יצחק עזרן

מאת:כלות אורבניות
תגיות: