עוגת החתונה של יהיה ועמית

02.01.14

 

אחר-הצהריים טובים לכן, כלות יקרות שלנו! מקוות ששעת הקפה עם העוגיה כבר מאחוריכן, שכן אחרי הצפייה בסרטון הבא אתן עשויות בהחלט שלא לרצות להיכנס אל המטבח בזמן הקרוב! ככה זה שכמה חברים טובים מתקבצים יחדיו להכין את סרטון החתונה המשעשע ביותר שראינו כאן לאחרונה, במיוחד עבור חבריהם היקרים יהיה ועמית.

 

זמן רב ישבו החברים וחשבו ״כיצד נפתיע את השניים ביום חתונתם?״, ואז הוא נולד - סרטון סלואו-מושן אחד שמסביר כיצד להכין עוגת חתונה! הבחירה בצילום סרטון המשלב בתוכו אוכל הייתה למעשה ברורה מאליה כבר אל מן ההתחלה, שכן את בן זוגה של יהיה, עמית, סיכוי טוב שאתן מכירות. מדובר בעמית אהרנסון העומד מאחורי הבלוג הנפלא ״מדבר מהבטן״, בלוג אשר מעורר בנו את רעבוננו בכל פעם מחדש.

 

צילום: צילום מסך

 

הצילומים עצמם התקיימו על גג תל-אביבי ותועדו באמצעות שלוש מצלמות ״גו פרו״ שתיעדו את המצולמים מכל הכיוונים הנכונים. מה שהחל כמדריך בישול שיגרתי, נקטע לפתע באמצעות מוסיקה דרמטית שרומזת על העתיד לבוא, ואז הוא בא!

 

ברגע אחד החלו להתעופף לכל עבר ביצים, חלב, קמח… שהפכו למלחמת אוכל של ממש, אך למרות כל הבלאגן הצליחו החברים לאפות עוגה חתונה שאף קיבלה תוספת של זיקוקים ועיטורים מיוחדים לכבודם של יהיה ועמית.

 

צילום: צילום מסך

 

אז אמנם לא מדובר בעוגה מעוררת תאבון במיוחד או יפה, וסביר להניח שלא באמת הייתה זוכה לתיעוד בבלוג של עמית, אך מה זה לעומת הריקודים, הצחוק והמרכיבים המרובים שהתעופפו להם על הגג? ואת כל זה, אתן כמובן חייבות לראות בעצמיכן!

 

 

עמית ויהיה, אין לנו ספק שבורכתם בחברים מיוחדים עם חוש הומור משובח, והרי זה מה שחשוב באמת. בטוחות שאת החלק של הבישולים והאפיות החברים המקסימים שלכם ישאירו מעתה והלאה אך ורק לכם.

 

קרדיטים

צילום, עריכה ובימוי: יובל נטר

 

מאת:כלות אורבניות