עדי ועידן, 13.9.12

28.01.13

 

לאחר 6 שנות זוגיות צמודות, החליט עידן להציע נישואין לעדי, ושנה לאחר מכן מצאו את עצמם השניים מתחת לחופה. אך מכיוון שמדובר באדריכלית נוף ובפיזיקאי - ברור לכן שהחתונה שלהם התרחשה במקום בלתי שיגרתי בעליל.

 

 

 

 

 

 

 

זמן רב הם חיפשו אחר מקום מיוחד להתחתן בו, ולבסוף נפלה ההחלטה - מוזיאון המדע-טק בחיפה, שבמקרה לגמרי (או שלא…) היה גם חלק מפרויקט הגמר של עדי בלימודים. בשנה האחרונה פתח המוזיאון את גן המדע, אשר ניתן למצוא בו מתקני משחק לרוב המלמדים על חוקי הפיזיקה השונים. הגן בנוי בשני מפלסים ולצידם תיאטרון פתוח, והתגלה כלוקיישן נפלא לאירוע עליו חלמו!

 

 

 

 

 

 

את יום החתונה השניים החלו בהתארגנות בדירתם, ומשם יצאו לצילומים ברחוב מסדה בחיפה. ההרפתקאות כללו קפיצות מרובות, טיפוס על גדרות, צילומים במייבש כביסה והמון גרפיטי, כשכל זה התאפשר בין היתר בזכות השמלה הקצרה והכיפית שלבשה עדי.

 

 

 

 

 

 

 

קבלת הפנים לוותה במוזיקה של לואי ארמסטרונג, אלה פיצג'רלד ובכוס קוסמופוליטן מפנקת, וכללה שולחן קבלת פנים יפה שעוצב כולו על-ידי הכלה שלנו בעצמה. כל אחד מן האורחים התפנק בנשיקה מתוקה וכתב לזוג ברכה אישית שהצטרפה מייד אל סל הברכות שהלך ותפח.

 

 

 

 

על כל אחד מן השולחנות הערוכים הונחו תמונות ממסוגרות, גם הן פרי מחשבתם ויצירתם של עדי ועידן, שהציגו תמונות מחתונות של כל דורות המשפחה, ואותן לקחו האורחים למזכרת עם סיום האירוע.

 

 

 

טקס החופה המרגש נערך בתיאטרון: עדי ירדה במדרגות, מלווה בשושבינות מתוקות וצעדה אל עבר עידן שחיכה וציפה. האורחים ישבו מסביב, על כריות רכות וצפו בטקס המרגש ובשירת הרב אשר לוותה בגיטרה.

 

 

 

 

 

ומה אז? מסיבה כמובן! המסיבה נערכה במפלס התחתון ואיפשרה לאורחים המבוגרים ליהנות מארוחה שקטה, אך עדיין עם יכולת לתצפת אל עבר הרחבה - הפרדת רשויות קטנה שבדרך-כלל עושה הרבה טוב לאירוע כולו. והרוקדים - רקדו ורקדו ורקדו… עד אמצע הלילה.

 

 

 

 

עדי ועידן, זוג מתוק, איזה כיף לראות שנהנתם כל כך בחתונה של עצמיכם! מאחלות לכם שתמיד תמשיכו לקפוץ, לרקוד, לחייך, להתנדנד, להשתולל ולעשות הרבה כיף ביחד. תמיד ביחד.

 

❖❖❖

 

מקום האירוע: מוזיאון המדע-טק, חיפה

קייטרינג: אוצרין

בר: ג'ה בר

שמלת כלה: לימור רוזן

נעלי כלה: מיכל מילר

איפור: ענבר שפר

שיער: דלית זרנקין

תכשיטים: טלולה

אקססוריז: קלאץ', מדוזה

בגדי חתן: ליאת זרמון

נעלי חתן: סטורי

טבעות נישואין: הידרה

צילום: מורן מעיין

די ג'יי: קנגרו

הזמנות: עיצוב - הזוג

רב: הרב יובל אלימלך

מאת:כלות אורבניות