עדי ואיתי, 23.9.14

04.02.15

הבוקר אנו לוקחות אתכן לטיול ספונטני והפעם פנינו מועדות לאזור הצפון. למרות אהבתנו הגדולה לנופים האורבניים שהם גם חלק משגרת היום יום שלנו, יש בצפון משהו שמרגיש כמו בריחה אמיתית, חזרה לשורשים ופגישה עם נופים שלפעמים קל לשכוח שנמצאים גם בארצנו הקטנטונת ומפגישים אותנו עם הטבע במלוא הדרו. גם קהילת מפרסמים מעולה ניתן למצוא באזור ואכן, יש ייצוג צפוני נפלא לכך בפינצטה שלנו, אליה התווספו בחודשים האחרונים אנשי מקצוע נהדרים שחיים את כל אותם נופים שעליהם דיברנו על בסיס קבוע והם הרקע לעבודותיהם. 

 

 

 

 

 

 

 

אז היום מצפה לנו גם פגישה עם זוג צפוני ומקסים במיוחד, עדי ואיתי, שהבחירה להתחתן באזור הרגישה להם הכי טבעית שאפשר - שהרי זהו ביתם ושם גרים כל קרובי המשפחה והחברים הקרובים. נופי הצפון מהווים גם תחביב קבוע עבור השניים, אשר יחד עם כלבם המשותף איציק (שם מעולה!) הם מטיילים יחדיו ומגלים בכל פעם פיסת גן עדן חדשה. מאחר שהחתונה נערכה בסמוך לראש השנה, גם העיצוב של האירוע ליקט מוטיבים מתוך החג, יחד עם החיבור העז של הזוג לסביבה וכלל אלמנטים של רימונים, תפוחים, עציצי תבלין ושבשבות - כשעל כל אותם אלמנטים השקיף גן האירועים כחול וירוק, שיש בו בדיוק את כל אותם המאפיינים שהם חיפשו בקפידה רבה.

 

 

 

 

עדי, אוסטרלית במקור, אירחה בחתונה גם קומץ של מבקרים מאוסטרליה שהגיעו לחגוג את שמחתה עם איתי וכך נוצר לו תמהיל מושלם שמשקף את אישיותם בצורה נאמנה, בעוד שעל התיעוד הופקד ג'ן סלדקוב המוכשר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

במעמד הטקס הקריא איתי את הטקסט הבא, שנגע לליבנו וגם לא הותיר אף עין יבשה בקהל: "עוד רגע אנחנו יוצרים שלם אחד, מתוך הפיסות והחלקים של כל אחד מאתנו. מי ייתן ונאחה תמיד את השברים אחד של השני, נעמוד יחד במשברים, ונצא דבוקים ומחוזקים מכל מכשול" ואז החלה לה המסיבה שכללה אוכל מעולה (עליו הופקדו קייטרינג מרינדה), שמחה והרבה אהבה - כל אלו נעטפו בנופים המוריקים של הצפון לכדי חגיגה שלמה ומושלמת.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עדי ואיתי היקרים, היה כיף גדול להצטרף אליכם למסע הזה ולהכיר אתכם מקרוב!

 

קרדיטים

 

מקום האירוע: כחול וירוק- גן אירועים

עיצוב: white rainbow
קייטרינג: מרינדה

מוסיקה: אלי דאודאו- פפריקה מוסיקה בע"מ
בר: לולה בר
צילום סטילס: ג'ן סלדקוב
צילום וידאו: הנרי- true story
שמלה: ליליום
איפור ועיצוב שיער: גילי שני
טבעות: ג'קסון
נעלי כלה: ליבלינג
נעלי חתן: ALDO
תכשיטים: רותם אגמון (שרשרת ועגילים)
הזמנות / מיתוג: תמר לוי- דהאן ושני לירן מwhite rainbow
חליפת חתן: זארה
עורך טכס: נדב פרידמן
חוויות: מגנטים- MEGA EVENT
DIY: שבשבות, קשיות, עמדת ברכות, כדורי אורז סיניים, קולולושים (מקלות עם סרטים ופעמונים), דגלונים,עמדת פוטובוט
מתנות לאורחים: צנצנות ריבת תפוחים בדבש שאימא שלי הכינה

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)