עדי ואור, 19.9.14

05.03.15

אנו תמיד נהנות להכיר זוגות אורבניים המכירים זה את זו במשך שנים על גבי שנים ולהרגיש כיצד ההיסטוריה העשירה הזו מתבטאת בכל מבט, בכל פעם שהם מחזיקים בידיים ובכל בחירה שהם עושים. אנו נהנות לחשוב כיצד הם היו בעבר, בתור נערים, לעומת איך שהם כיום ומנסות לדמיין באיזו נקודה בדיוק חלה התפנית מאהבת ילדות לאהבת אמת - עזה ומכשפת, זו שבזכותה אנו מארחות אותם בבלוג-מגזין.

 

 

 

 

 

 

אז גם הפעם מזדמן לנו לפגוש זוג שכזה: את עדי ואור שהכירו לראשונה אי שם בכיתה ז'. עדי אומרת שבשלב הזה, אילו היינו שואלות אותה במי מבין כל הבנים בשכבה הייתה בוחרת להיות החבר שלה, סביר להניח שהייתה מצביעה על מישהו אחר, אך אי שם בכיתה יב' חלה אותה תפנית והיא הבינה שהיא ואור הם Meant to be.

 

 

 

 

 

את הצעת הנישואין תכנן אור בקפידה לרגל העשור לקשר ביניהם. את כל התקופות היפות בחייהם המשותפים איחד לכדי ספרון מרגש מעשה ידיו, אותו הגיש לעדי כשברגע הנופים נצבעו בלבן, הודות לשלג שירד באותה תקופה של השנה. הספרון הזה הזניק את ההכנות לאירוע, כאשר הלוקיישן נבחר ראשון וללא שום קושי: שהרי זה המקום שאליו באו עדי ואור כשהבריזו מהלימודים, כדי לשבת יחדיו, לדבר ולהתאהב.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מאחר שמדובר בזוג אוהבי טיולים אשר למד בבית הספר של הקיבוץ, היה ברור לעדי ואור שגם החתונה צריכה להיות ברוח הקשר שלהם. על משימת ההפקה הופקד עידו אדמון אשר עשה זאת מתוך הרבה כבוד למקום ולהיסטוריה המשותפת של בני הזוג, עד שלבסוף נוצרה לה חתונת שישי בצהריים שיש בה קלילות ונעימות - בדיוק כמו באופיים של עדי ואור.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עדי ואור היקרים, שמחנו לפגוש בפרק כל כך משמעותי מן הקשר שלכם יחדיו ושמחנו אפילו יותר לפגוש אתכם!

 

קרדיטים

 

מקום האירוע: מוזיאון החצר הישנה.
הפקה: עידו אדמון

עיצוב: הכלה
קייטרינג: אתי ונעמה

מוסיקה: עומר ענבר
בר:פרי אמור

עמדת שזירה: Flower booth
צילום סטילס: יהל בטיטו עדי בן-שושן
צילום וידאו: צליל אגמון
שמלה: אם הכלה
איפור ועיצוב שיער:עלמה תסרוקות
טבעות: עדי וונר
נעלי כלה: שני בר
נעלי חתן: טימברלנד
תכשיטים: רותם אגמון
הזמנות / מיתוג: רותם רוזנברג
חליפת חתן: Sketch
עורך טכס: יובל אלימלך
חוויות: מסיבה שהפכה למסיבת אוזניות
DIY: שבשבות, פחיות סכו"ם, פרוכת,
מתנות לאורחים: שבשבות ומניפות

מאת:כלות אורבניות