עדיה ואור, 22.3.11

20.04.11

 

חג חמישי שמח לכולכן, כלות אורבניות יקרות! סוף השבוע כבר ממש בפתח, ואיתו הגיע משב רוח רענן בדמותה של חתונה מקסימה שנערכה בלוקיישן שאנחנו מאוד אוהבות. אז בטיימינג הנפלא הזה אנו ממש שמחות להציג בפניכן את עדיה (33) ואור (34), זוג עיתונאים במקצועם, המבלים זו לצד זה כבר יותר משלוש וחצי שנים. תחילה הם נפגשו בלימודי התואר השני באוניברסיטת ת"א, אך הקשר הזוגי ביניהם התחיל רק כשנה לאחר-מכן, בפגישה מקרית לחלוטין (אתן חייבות להודות שזה כייף כשהחיים מצליחים לזמן לנו אהבות מרגשות על הדרך...).

 

מבחינת הלוק בחרה עדיה באיפור עדין שלווה בשיער פזור וקושט בסיכה קטנה. היה לה חשוב להרגיש בנוח, וכך גם לחתן היקר שלה, אור. הוא חיפש לבוש שיתאים לו ולא יהיה מחוייט יתר על המידה, כשהתוצאה הסופית של "הביחד" נראתה נפלאה.

 

 

 

 

 

 

 

החתונה עבורם היתה עניין סמלי בלבד, ולכן חשוב היה להם לערוך אותה בדיוק כפי שרצו. הם התחתנו בחתונה רפורמית, שיוויונית, ועל-מנת להשלים את הליך הרישום כזוג נשוי בארץ הם מתכננים לנסוע לקפריסין בזמן הקרוב. אז מה רע? עוד שמלה, עוד חתונה ועוד נסיעה. לנו זה נשמע כמו מצב מנצח לגמרי!

 

 

את האירוע בחרו לערוך בלופט אורבני יפיפיה שנמצא בלב ליבה של ת"א, "הקומה הרביעית". המקום צופה על נוף עירוני חי ונושם, כשביחד עם עיצוב הפנים שלו המשלב יצירות אמנות, פריטי עיצוב, פינות ישיבה אינטימיות ועוד, מבטיח חוויה מושלמת. הבחירות בפלטת צבעים בהירה ובסידורי פרחים אלגנטיים, השתלבו בצורה נפלאה עם האווירה והעיצוב במקום. מצד אחד הן הצליחו להוסיף נגיעות רכות ורומנטיות (כי לפרחים יש את היכולת המופלאה לעשות זאת!), אך מן הצד השני לא ניסו לרגע להעפיל על הקיים. כשהסתכלנו על הדברים כמכלול ראינו איזון מדוייק ונעים לעין! בדיוק כפי שאנחנו אוהבות.

 

 

 

 

 

 

 

 

וכמובן איך אפשר בלי שכרון החושים של אחרי החופה?!? המסיבה!!! עם אלכוהול איכותי ויותר מהכול המוסיקה האהובה עליהם. לדבריהם, היתה המסיבה הכי כייפית שרק אפשר, בדיוק מסוג האירועים שהיו חוזרים עליהם שוב, ושוב, ושוב...

 

 

 

 

עדיה ואור, כל שנותר לנו לאחל לכם אלו אלפי מזל-טובים ואיחולים מכל הלב! הצליח לכם, פשוט כך!

 

♫♫♫

 

 

מאת:כלות אורבניות