סתיו ואמיתי, 20.9.12

06.05.13

 

את הצעת הנישואין זכתה סתיו לקבל מבן זוגה, אמיתי, באחת הדרכים המקוריות והרומנטיות ביותר שנתקלנו בהן על גבי דפי הבלוג. 

 

באחת השבתות יצאו השניים לטיול ברמות מנשה, כשבמהלכו ביקש אמיתי מסתיו לעצום את עיניה. הוא לקח את כף ידה וכתב עליה באמצעות טוש את השאלה הבאה: "רוצה להיות חברה שלי?", כשהוא מוסיף לשאלה ציור של טבעת שצייר סביב אצבעה. 

 

 

 

 

 

כשפקחה סתיו את עיניה מייד ענתה היא שכן, גם מבלי להבין את הכוונה המדוייקת של המחווה שהתרחשה זה עתה. ובכדי להראות לה שאכן מדובר בהצעה אמיתית ולא רק בשאלות וציורים, שלף הוא מייד טבעת. הפעם, את זו האמיתית…

 

 

 

 

 

ומהצעת נישואין שהתרחשה בטבע, החתונה עצמה היתה כמובן המשך ישיר לאופיו של הזוג, לאהבותיו ולרצונותיו, עם דגש על חתונה קטנה ואינטימית כשלצידם המשפחה והחברים הטובים. לכן, הבחירה במקום בו החליטו להתחתן, מסעדה ביתית הנמצאת אי שם בהרי ירושלים, מוקפת בטבע, באוויר צח וכזאת המפנקת את האורחים בהרבה אוכל טוב - היתה הבחירה האולטימטיבית מבחינתם.

 

 

 

 

  

ואם לרגע פיספסתן את הפיסקה הקודמת, כי לא הצלחתן להתאפק וישר המשכתן לעיין בתמונות - סיכוי גדול שתטעו לחשוב כי מדובר בחתונה שהתרחשה בארץ אחרת. אז זהו, שלא!

 

 

 

 

 

 

 

זה מתחיל באווירה הנינוחה, ממשיך בעיצוב הנפלא והבלתי מתאמץ מבית "קים - הפקה ועיצוב אירועים" והרשימה עוד ארוכה. או בקיצור ולעניין, כך נראית חתונה שמכילה את ה-D.N.A המדוייק של הזוג העומד מאחוריה. פשוט כך.

 

 

 

 

 

תודה לכם סתיו ואמיתי, זוג אורבני מקסים ומיוחד שלנו, על ששיתפתם אותנו ביום החתונה שלכם. התרגשנו, אהבנו ושמחנו ביחד איתכם.

 

❖❖❖

 

מקום האירוע, קייטרינג ובר: המטבח של רמה

שמלת כלה: שיראל (מצוות קים - הפקה ועיצוב אירועים)

נעלי כלה: קסטרו

איפור: לארה (מצוות קים - הפקה ועיצוב אירועים)

שיער: אמיר רפפורט

תכשיטים ואקססוריז: מיה לורן ושרון שלומוביץ

עיצוב האירוע וזר כלה: קים - הפקה ועיצוב אירועים

בגדי חתן: גאפ

נעלי חתן: טבע נאות

צילום: ג'ן סלדקוב

צילום וידאו: ליאור ספרנדאו, color-fool

די ג'יי: עדי ברנדה

הזמנות: סתיו, הכלה

עורך הטקס: נווה רחמן

מאת:כלות אורבניות