סרט טוב

08.11.16

הימים שלפני החתונה הם זמן מוזר: מצד אחד, מרגשים ומצד שני, מורטי עצבים. יכול להיות שתמצאו את עצמכן בסערת רגשות היסטרית, או שאולי דווקא פתאום תכנסו לשאנטי ואולי - ובינינו, זה ה"אולי" הכי סביר - תמצאו את עצמכן נעות בין הקצוות; רגע אחד מאושרות עד הגג, ברגע השני כועסות בטירוף, ברגע השלישי מאוהבות נורא וברגע הרביעי מלאות חרדה. זה בסדר, זה נורמלי ובינינו, היינו מודאגות אם לא הייתן מגיבות ככה שנייה לפני אחד הימים הכי בעלי משמעות בחיים שלכן. 

 

דווקא בגלל רכבת ההרים המשוגעת הזו, אנחנו חושבות שחשוב להקפיד על זמן איכות משותף. לא יקרה כלום, אם למשך ערב אחד תניחו את הטלפונים בצד, תתרווחו על הספה יחד ותתמכרו לסרטים מצחיקים, מרגשים, דביליים וחכמים שעוסקים כולם בנושא אחד משותף: חתונות. כדי לעשות לכן חיים קלים - גיבשנו עבורכן את רשימת הצפייה. התפקיד שלכן הוא לשריין זמן עם בן הזוג ואז לדאוג לפופקורן, שתייה והרבה מצב רוח טוב... 

 

החתונה היוונית שלי

אם עוד לא ראיתן את הסרט הגאוני הזה - וגם אם כן, אין ספק שהוא מאסט ושגם הגבר שלכן יהנה ממנו: הסרט עוסק בטולה, רווקה אמריקאית ממוצא יווני, שמתאהבת באיאן - בחור אמריקאי ממוצע. המשפחה היוונית מסורתית של טולה מנסה להסתגל לרעיון שהיא תינשא לבחור שאינו יווני ולמרות שאנחנו מתארות את זה בצורה די יבשה, מדובר באחת מהקומדיות הרומנטיות החכמות והמצחיקות שאי פעם נוצרו בהוליווד.

 

gallery high3 

אבי הכלה

הסרט הזה הוא אמנם קלאסיקה אמריקאית שמאלצית, אבל כזו שתמיד עושה לנו טוב על הלב ושאף פעם לא נתנגד לצפות בה: סטיב בנקס הוא אב במשפחה אמריקאית פרברית טיפוסית, אתן יודעות - בית גדול עם דשא מטופח, גדר לבנה וכל השאר... כשבתו הבכורה אנני מודיעה שהיא מתחתנת, סטיב מוצא את עצמו מתמודד עם שלל צרות: החל ממפיק חתונות מטורלל, דרך החתן והמחשבה שהוא "גוזל" לו את הבת ועד החתונה עצמה וההתמודדות עם העובדה שהילדה שלו כבר לא ילדה, אלא אשה צעירה. אין ספק שמדובר בסרט שאתן חייבות לראות לפחות פעם אחת בחיים ומילה מאיתנו, הוא יגרום לכן לרצות ללכת לחבק את אבא ;)

 

gallery high 

זמר החתונות

גם מי שלא אוהב את אדם סנדלר, לא יכול שלא לאהוב את הסרט החמוד הזה: רובי הארט הוא זמר חתונות שעומד להינשא. באחת מהחתונות שבהן הוא מופיע הוא פוגש את ג'וליה, מלצרית שמאורסת גם היא. כשארוסתו של רובי זורקת אותו הוא מתחיל להרוס כל חתונה שבה הוא מופיע, אבל אז ג'וליה נחלצת לעזרתו והסוף, אתן יודעות, הוא כמובן סוף טוב. 

 

gallery זמר החתונות

פגוש את ההורים

לא יודעות למה, אבל תמיד כשאנחנו חושבות על אדם סנדלר אנחנו חושבות גם על בן סטילר והסרט הזה באופן ספציפי, הוא ללא ספק אחת הקלאסיקות בכיכובו. הסרט עוקב אחרי גרג פוקר שרוצה להציע נישואין לבת הזוג שלו, פמלה, אבל לפני זה הוא מתלווה אליה לסופ"ש בבית הוריה לרגל החתונה של אחותה. במהלך הסופ"ש הזה הוא מתוודע לכל קרובי המשפחה של פמלה ובמיוחד לאביה הפולשני ג'ק, סוכן CIA לשעבר שמנסה להבין אם גרג מספיק טוב עבור בתו הקטנה. בעינינו מדובר באחד הסרטים הטובים של סטילר ובעיקר - אין לנו שום ספק שגם החתן שלכן יהנה לצפות בו. 

 

gallery high2

החתונה של החבר שלי

אף רשימה על קומדיות רומנטיות - בטח לא כאלו שעוסקות בחתונה, לא תהיה שלמה בלי לפחות סרט אחד של ג'וליה רוברטס. האמת? התלבטנו בין כמה מהם, אבל בעינינו דווקא הסרט הזה, בו ג'וליה מגלמת את ג'וליאן פוטר, מבקרת מסעדות ניו יורקית שמבינה שהיא מאוהבת בחבר הכי טוב שלה דווקא כשהוא מבשר לה על אירוסיו, הוא הקלאסיקה שחייבת להיכלל ברשימה הזו.

 

סקס והעיר הגדולה 1

יותר משהסרט הזה עוסק בקארי, ביג ובחתונה קטנה שהתנפחה למימדים לא הגיוניים, הוא עוסק בחברות טובות ואחווה נשית. החל מהסצינה קורעת הלב בה קארי מבינה שהיא ננטשה ממש על מזבח החתונה ועד הסוף הטוב - הסרט הזה יגרום לכן להעריך את הגבר שלצדכן והרבה יותר מזה, את החברות שלכן. 

 

galleryC החתונה של החבר שלי

מסיבת רווקות

אם רוב הסרטים שעוסקים בחתונות משתייכים לז'אנר השמאלץ, כאן מדובר בקומדיה פרועה ומצחיקה שעוקבת אחרי אנני, רווקה די אומללה שמגלה שליליאן, החברה הכי טובה שלה מאורסת ומבינה שהיא, כמובן, תהיה שושבינת הכבוד שלה. מכאן והלאה אנני מכירה את השושבינות האחרות של ליליאן וגם מפתחת יריבות עם אחת מהן, כשעל הדרך הסרט כולל סצינות שהוכיחו באופן חד משמעי: גם אנחנו, הנשים, יודעות ויכולות להיות מצחיקות לא פחות מגברים. 

 

gallery מסיבת רווקות

בדרך לחתונה עוצרים בווגאס

ואם כבר דיברנו על מסיבת רווקות, אי אפשר שלא לכלול את המקבילה הגברית של הסרט הזה ברשימה שלנו: "בדרך לחתונה עוצרים בווגאס" הוא סרט שעוקב אחרי מסיבת הרווקים המטורללת של דאג, שעומד להינשא לטרייסי. יחד עם שני החברים הטובים שלו הוא נוסע לווגאס ומשם הסרט הופך להיות קומדיה הזויה ומופרכת - אבל סופר מצחיקה, שאנחנו לא מכירות גבר אחד שלא יהנה ממנה עד הגג. 

 

gallery בדרך לחתונה עוצרים בווגס

 

צפייה מהנה אהובות שלנו!  

מאת:כלות אורבניות