סרטון ה"אחרי" של יעל ושחר

10.04.13

 

כחלק מפעילותינו בבלוג החתונות היקר שלנו ואחרי למעלה משנתיים וחצי של עשייה, זכינו ללוות זוגות רבים ביום האירוע שלהם, בין אם באמצעות סרטונים, סיפורים או תמונות.

 

 

מה שקורה עם הזוגות הללו, לאחר יום האירוע עצמו, נשאר בדרך-כלל בגדר סוד השמור לבני הזוג עצמם ולהם בלבד.

 

הפעם, זכינו לקבל הצצה נדירה למה שקורה גם אחרי האירוע, כשהמסך יורד - ליתר דיוק, שבוע אחרי - וזאת בזכות רונן טלקר מ"פוטוסינתזה" ששלח לנו את סרטון ה"אחרי" של יעל ושחר.

 

רונן סיפר לנו שההחלטה להפיק סרטון שכזה ולשלב בו קטעים מתוך האירוע עצמה היתה החלטה משותפת שלו ושל בני הזוג, שכן התחושה הרווחת היא כי סרטונים רגילים לא מצליחים לתפוס את תחושת האופוריה שאחרי יום האירוע ואת האופן שבו מרגישים בני הזוג עם סיומו.

 

 

מאחר שרוב הסרטונים מנסים להעביר את רגעי השיער מהאירוע, לעיתים מתמסמסים כל מיני סיפורים מיוחדים כמו המילים המרגשות שלחש בן הזוג באוזניה של אהובתו, אירוע משעשע שקרה בדרכם של הזוג למלון ועוד. מטרת הסרטון היתה לבדוק אילו זכרונות בולטים נשמרים גם אחריו היום עצמו ומהם אותם הסיפורים שממשיכים להדהד גם לאחר שהאורחים מתפזרים.

 

סרטון ה"אחרי" המיוחד הזה איפשר לנו להכיר את יעל ושחר לעומק, בזכות שיחזור סיפור היכרותם ועד לרגע הצעת הנישואין המפתיעה. ריגש אותנו מאוד לשמוע את בני הזוג מספרים מה הם הכי אוהבים זה בזו וכיצד כל הסיפורים הקטניים הללו התחברו לבסוף עם יום האירוע עצמו.

 

 

אנחנו ישבנו מרותקות אל מול הסרטון, וכעת - הגיע גם תורכן…

 

 

יעל ושחר הנהדרים, בזכות הסרטון הייחודי שלכם ממש הצלחנו להרגיש כאילו אנו חוות איתכם את היום הזה מחדש. מקוות שה"אחרי" שלכם תמיד יהיה מאושר ושרגלו של שחר כבר החלימה.

 

קרדיטים
עריכת וידאו: קארין חולי גרין

הפקה: רונן טלקר - פוטוסינתזה

צילום: עידן הלמן, רונן טלקר - פטוסינתזה

מאת:כלות אורבניות ולובה שרגא