סרטון הסייב דה דייט של שרון ופלג

11.02.14

 

זוהי שעת צהריים במרכזו של השוק הסואן, המלא בצבעים ובניחוחות… כל-כך קל להישאב אל תוך החוויה ולהיבלע בין ההמון. למרבה המזל, המצלמה העקשנית אינה מאבדת את הפוקוס על שרון ופלג, אלא ממשיכה לתעד את כל הרגעים - וכך גם אנחנו ממשיכות איתם בטיול האורבני שלהם, עם מוסיקה מקפיצה ברקע והמון אנרגיות טובות, בדיוק הדבר לו היינו זקוקות ביום שכזה.

 

שרון ופלג הכירו לפני חמש שנים, היא אמרה לו ״כן״ לפני ארבעה חודשים והשניים ינשאו בעוד חמישה חודשים בדיוק. כל המספרים הללו מתאגדים יחדיו לכדי סרטון סייב דה דייט רענן מבית ״כוורת״, שמרגיש כמו טריילר לסרט שיצא לאקרנים ממש בקרוב.

 

צילום: כוורת

 

הסצינה הראשונה בטריילר שלנו מתחילה בבית קפה תל-אביבי - שם אנו מכירות את הזוג שלנו לראשונה, ומיד לאחר מכן מדלגות איתם היישר לתוך השוק הצבעוני. כעת אנו נמלטים יחדיו מההמולה היישר אל המרינה, אך אם חשבתן שזה הזמן להוריד הילוך נאמר לכן כי טעות בידכן! המוסיקה ממשיכה לבקוע מן הרמקולים, האנרגיות גבוהות וכך מקפצים להם שרון ופלג לתוך סירה החולפת על פני קו החוף, ממש כמו בסרטים הטובים. מוכנות כבר לצפות בשניים האלה? גם אנחנו!

 

 

השיר עצמו ממשיך להתנגן בראשינו, הגוף עוד מתנועע לצליליו ואנו יכולות להודות על כך ל״כוורת״ שרוממו את מצב רוחינו באמצעות סרטון רענן, כזה שמראה לנו בדיוק מה עומד מאחורי מספרים, תאריכים וזוג אחד מדליק.

 

מאת:כלות אורבניות