סרטון הסייב דה דייט של טלי וחן

14.05.14

 

זה סיפור על אגדה אורבנית שהתרחשה בעידן הרשתות החברתיות, אז שלח עלם חמודות בשם חן, הודעה לעלמה בשם טלי. הקליק שנוצר ביניהם היה כמעט מיידי ולבסוף שינו בני הזוג את סטטוס מערכת היחסים שלהם בפייסבוק ל-״Engaged״ ויצרו סרטון סייב דה דייט שכולו מתיקות. אך מה קרה בין לבין? הנה אנו כאן בכדי להשלים לכן את התמונה המלאה.

 

צילום: צילום מסך

 

אז אחרי שהשניים תיקשרו בפייסבוק בעקבות תיווכו של חבר משותף, יצאו טלי וחן לדייט ראשון וגורלי. מדוע גורלי? כי מייד לאחר הדייט השני לטלי כבר היה ממש ברור שחן הוא הבחור שתרצה להינשא לו, אחרי הכול - ככה זה כשתחושת הבטן אומרת ״כן!״.

 

צילום: צילום מסך

 

תחושת הבטן הזו הפכה במהרה להכרזה של ממש, שכן כעבור כמה חודשים ספורים בני הזוג טסו לחופשה בתאילנד ושם כרע עלם החמודות שלנו על ברכיו וביקש מטלי להיות לו לאישה.

 

צילום: צילום מסך

 

ארבעה ימים בלבד לאחר ששבו ארצה, התהווה לו סרטון סייב דה דייט מונפש, המתאר באופן מתוק כל-כך את סיפור היכרותם מאז אותה הודעה פייסבוקית ועד להצעת הנישואין עצמה. כך החליפו הדמויות של בני הזוג את בגדי החופשה לבגדי החתונה ובלוח השנה כבר סומן לו התאריך בו יהפכו לחתן וכלה.

 

צילום: צילום מסך

 

אחרי שחן שאלה את ה-שאלה, כל שנותר לנו הוא לשאול אתכן שאלה קצת שונה, אז כלות אורבניות שלנו: האם תסכימו לצפות איתנו בסרטון? יש לנו תחושה שהתשובה תהיה דומה לזו שבעקבותיה נולד סרטון הסייב דה דייט הכובש הזה!

 

 

טלי וחן, עשיתם לנו בוקר מופלא ואנו בטוחות שגם החתונה שלכם תהיה מופלאה לא פחות!

 

 

מאת:כלות אורבניות