סרטון הסייב דה דייט של דורין וחנן

24.12.13

 

או לה לה, כלות אורבניות! זה כל מה שיש לנו לומר לכן היום, ומדוע? הסיבה לכך פשוטה מאוד וטמונה בדורין וחנן בהם תיפגשו עוד רגע קט, זוג אשר הביא עימו אלינו ניחוח צרפתי מתקתק במסגרת סרטון הום-מייד + פסקול ממכר שכולו נשיקות, נשיקות.

 

 

למעשה מדובר בזוג שהתארס כבר בחודש דצמבר של השנה שעברה, אך עד לאחרונה לא מצא הוא את הלוקיישן הנבחר. בסוף זה קרה, הלוקיישן נמצא, ובני הזוג החליטו לפנק את האורחים בסרטון סייב דה דייט בלתי נשכח שיכריז על התאריך בקול תרועה רמה.

 

 

הצילומים עצמם התקיימו בחוף הים, כפי שניתן היה לצפות מחנן, החתן האורבני שלנו, שהוא לגמרי איש של ים. למשפחתו חברה לעבודות ימיות ולכן כבר מגיל צעיר הוא צולל ועובד בים, כשאפילו בתקופת שירותו הצבאי שירת הוא אי שם במעמקים. בסופי שבוע ובחגים נהנים דורין וחנן לאסוף את חבריהם ולצאת להפלגה בסירת המפרש של חנן. באחד מסופי השבוע של הקיץ האחרון הם אפילו הרחיקו עד לקפריסין, מלווים בדולפינים ששחו איתם יחדיו. אחח… כמה קסם, פשוט לקנא!

 

 

על הסטיילינג ליום הצילומים היו אחראיים השניים גם יחד ואת ההשראה שאבו מצרפת, בה התגוררה דורין בתקופת ילדותה ושם גם מתגוררים עד היום חלק מבני משפחתה. דורין סיפרה לנו כי היא מקפידה לבקר בצרפת לפחות פעמיים בשנה והיא מושפעת מכך עד מאוד, בכל אחד ואחד מן ההיבטים בחייה, כמו למשל: מלתחת הבגדים, עיצוב הבית וכמובן גם תהליך יצירת הסרטון. ואכן אי אפשר להתעלם מהשיק הצרפתי שבא לידי ביטוי במגבעות הקש, חולצת הפסים, חצאית הטוטו, הנעליים של הזוג… וכמובן גם השימוש בלוחות העץ הצבועים בצבע תכלכל, המדויק ביותר שרק היה אפשר לבחור.

 

 

במהלך הסרטון רואים כיצד בני הזוג מרכיבים, קודחים, ממסמרים וצובעים חלקי עץ שונים מבלי שנוכל להבין מדוע. רק לקראת סוף הסרטון, מבינים בדיוק מה הם עושים…

 

 

כן, כן, מדובר בתאריך האירוע של בני הזוג והופ! התאריך משוריין לו ביומן!

 

דורין וחנן, הקסמתם אותנו עם מלאי היצירתיות והשיק שהבאתם, היה שווה להמתין עד לרגע בו תבחרו את התאריך. מקוות שאת כל הדברים הטובים הללו תביאו עימכם גם לאירוע עצמו, בעצם, אנו בטוחות.

 

קרדיטים

תסריט: גל צ׳יפרוט

עריכה: איציק אלבז

צילום: אלינור ללוש

סטיילינג, מציאת קרשים וצביעתם המדוקדקת: דורין וחנן

 

מאת:כלות אורבניות