סרטון הסייב דה דייט של אסנת ומארק

01.12.13

 

על האהבה שלנו לתמונות אנחנו לא צריכות לספר לכן, כלות אורבניות יקרות שלנו, נכון? אז תארו לעצמכן עד כמה אנו מתרגשות כשרצף תמונות מתחבר לו יחדיו והופך לסרטון אחד שכל כולו מעשה ידיה של כלה אורבנית ואחותה היקרה שסייעה לה בהפקתו. ההתרגשות רבה!

 

 

סרטון הסייב דה דייט של אסנת ומארק נחת בתיבת המייל שלנו לפני מספר שבועות והעלה חיוך גדול על פנינו. החיוך נהפך לגדול עוד יותר כשגילינו כי ההשראה לסרטון הזה נולדה ממש כאן וכמה שאתן יודעות לעשות לנו טוב.

 

 

השניים אמנם הכירו בארץ אך מארק עצמו מתגורר בוינה ולכן חלק גדול מאורחי החתונה אמור להגיע מחו״ל, כמו גם החתן האורבני עצמו! לכן החליט הזוג שלנו כי סרטון מן הסוג שתראו כאן מייד הוא דרך מקורית ומהירה להודיע לכולם על האירוע הקרב ובא.

 

צילום: אסנת הרשקוביץ

 

כפי שכבר סיפרנו לכן, על יצירת הסרטון עצמו עמלו אסנת ואחותה במשך שלוש שעות שלמות שכללו תיכנונים ואירגונים, גזירות מרובות והרבה הקלקות על המצלמה - קליק, קליק, קליק. והתוצאה? סרטון סטופ-מושן מתוק בהשראת נסיעות המתאר את הזוגיות של אסנת ומארק על קו וינה - ת״א.

 

 

אסנת ומארק, הניחוח הבינלאומי שהבאתם עימכם אלינו היום עשה לנו חשק עז לבקר בנתב״ג. אך עד שזה יקרה… נתפנק לנו בינתיים בצפייה נוספת בסרטון ונחלום. פשוט נחלום.

מאת:כלות אורבניות