סרטון החתונה של הילה ורון

15.03.13

 

פורים! רק נפרדנו מן החג הצבעוני הזה לשלום וכבר אנחנו מתגעגעות. ובכדי להפיג את געגועינו שיתף אותנו צלם הוידאו המוכשר, איגור ברגובסקי, העומד מאחורי VIDITEO בסרטון החתונה של הילה ורון, אותם צילם בחג האחרון. ועל אף שפורים הוא חג התחפושות, מה שהכי קרץ לנו בסרטון הבא היה דווקא מידת הנינוחות שהפגינו בני הזוג זו לזה כבר בשלב ההכנות המקדימות, והרוגע שלהם אל מול המצלמה.

 

 

למרות שבשלב הראשון לא תפגשו בתחפושות, אווירה פורימית תהיה ועוד איך - הרבה בזכות בלוני ההליום שהחזיקו הזוג והחברים המשותפים, וסימלו את תאריך החתונה עד שהתעופפו גבוה באוויר. 

 

 

פרט לאווירה השמחה, כמובן שאהבנו את הירידה לפרטנים הקטנים - החל מהטי-שירט של רון (!Pugs, not drugs), שתואמת כמובן לכלבלב המתוק של בני הזוג ועד למצלמת הפולארויד שבה החברים הטובים תיעדו את ההכנות מן הזוית שלהם.

 

 

מאחר שללא ספק מדובר כאן בזוג מזן אחר, היה זה ברור שגם הלוקיישן לצילומים יהיה נונשלנטי אך מגניב - ומה יותר מגניב מאשר סט צילומים בחוף הים? הזוג לקח את האווירה הכיפית גם לשם!

 

 

הג'קט השחור האלגנטי, הוחלף בג'קט בצבע חרדל שנח על כתפיו של רון והתחושה הכללית היא שבני הזוג וגם החברים מסביב נהנים מכל חלק וחלק שקשור בהפקת הסרטון הזה וביום החתונה.

 

 

בסופו של דבר, גם השמש שקעה והחלפנו לוקיישן למקום האירוע עצמו - שם אווירת הפורים הורגשה במלוא עוצמתה, שכן מרבית האורחים הגיעו מחופשים! חיוכים ליוו את הזוג הנפלא הזה היישר לתוך החופה, כשהם מוקפים בקרובי משפחה ובחברים בתחפושות פיראטים, ארנבים, ליצני חצר ועוד שלל תחפושות מקוריות. 

 

 

בגמר הטקס התרכזו כל המחופשים על רחבת הריקודים וחגגו במסיבה שהיינו שמחות מאוד להשתתף בה, אך כרגע נותר לנו רק לצפות בה מן הצד ולחלום שהיינו שם ביחד עם הילה ורון. מזמינות אתכן לחלום איתנו וליהנות מסרטון שלבטח יעשה לכן סופ"ש נפלא.

 

 

צדקנו, לא?

 

*התמונות בפוסט הינן צילומי מסך מתוך הסרטון.

מאת:כלות אורבניות ולובה שרגא
תגיות: