סרטון החתונה הוינטג'י של מריה ולי

05.01.13

 

הסרטון איתו אנו חותמות את סופ"ש סרטוני האהבה שלנו הוא סרטון אשר בניחוח העולה ממנו אי אפשר לטעות - וינטג', וינטג' ועוד קצת וינטג'.

 

צילום: צילום מסך

 

הוא צולם על-ידי בחורה בריטית בשם איילין, אשר עומדת מאחורי "Sugar8" - חברה לצילומי חתונה בסגנון וינטג'י. לאיילין יש מצלמת פילם שנקראת "סופר 8 מ"מ" אשר באמצעותה היא מצלמת סרטוני חתונה, כשהתוצאה עצמה - שונה שנות אור מן התוצאה המתקבלת בצילום דיגיטלי, ומתאפיינת בעומק צבע וניגודיות גוון ייחודיים.

 

צילום: צילום מסך

 

ומיהם כוכבי הסרטון שלנו היום? מריה ולי שנפגשו לגמרי במקרה בקניה הרחוקה והתאהבו זו בזה. היא בחורה קוריאנית שמתגוררת בארה"ב, הוא בחור סקוטי והשאר - היסטוריה. הרי אנחנו כאן, לא?!? הם החליטו להינשא בגלאזגו שבסקוטלנד ועשו זאת עם חתונה כהלכתה, שלשמחתינו הרבה גם תועדה בצורה המיוחדת שסיפרנו לכן עליה.

 

צילום: צילום מסך

 

אז לכל אוהבות הנוסטלגיה, זהו הסרטון בשבילכן. וכעת, אנו מזמינות אתכן ללחוץ על הפליי ולראות מה מצלמת "סופר 8 מ"מ" אחת קטנה מסוגלת לעשות! אתן פשוט לא תאמינו…

 

 

סופ"ש סרטוני האהבה הקצר שלנו אמנם הגיע לסיומו, אך כמובן שאנו עובדות כבר על סופ"ש סרטונים נוסף שיגיע בקרוב. ולכן אם יש בידיכן סרטון חתונה הורס - אתן יודעות בדיוק לאן לשלוח אותו (אהממ… אהממ.. 'כלות אורבניות'). מאחלות לכולכן שבוע טוב, הכי טוב שאפשר לבקש!

מאת:כלות אורבניות