סרטון הזוגיות של ורה ומיכאל

28.05.13

 

אם אתן נמנות על קהילת הקוראות הנאמנה של הבלוג, אתן לבטח כבר יודעות עד כמה אנו נהנות לחלוק איתכן פוסטים ועוד פוסטים, שמציגים בפניכן צילומי זוגיות משובחים. גם מבלי ממש להתאמץ, תמיד נמצא בהם את המשהו הנינוח, הרגוע, שגורם לנו להתאהב בזוגות שמככבים בהם עד כלות… מדוע? פשוט כי זה הם. יפים, קורנים ומאושרים כל-כך.

 

 

עד היום זה בדיוק מה שקרה לנו, והאמת - שלא חשבנו שאפשר להתאהב אפילו יותר. אבל אז, אז צפינו בסרטון הנפלא הזה של ורה ומיכאל והבנו שיש אנשים שימשיכו להפתיע אותנו תמיד.

 

 

עבורינו זו הייתה הזדמנות ראשונה להציץ לצילומי זוגיות כחול-לבן שמתועדים באמצעות וידאו ולא באמצעות סטילס, וגרמו לנו להרגיש כאילו אנחנו ממש מכירות את הזוג שמככב בהם, את ורה ומיכאל.

 

 

וכששאלנו את השניים מדוע בחרו הם באופציית התיעוד הזאת ולא בצילומי סטילס, הם הסבירו לנו כי הרגישו שצילומי זוגיות רגילים לא יצליחו לבטא את הרגשות שלהם ולכן אופציית ההסרטה הפכה מבחינתם לטבעית ביותר.

 

 

המצלמה, הצליחה להיכנס ממש אל תוך חיי היום יום של ורה ומיכאל ולהנאות הקטנות שהופכות את החיים למתוקים כל כך. ואנחנו, זכינו לראות את הזוג הזה בסביבה הטבעית שלהם - בדירה, בחוף הים, במקומות הבילוי האהובים עליהם, בצורה הכי אמיתית וכנה שרק אפשר.

 

 

ורה ומיכאל, ללא ספק הצלחתם לרגש אותנו במיני סרטון הרומנטי-תיעודי שלכם, ואנו מאחלות לכם שהכיף המשותף שזכינו לראות יימשך לעד וילווה אתכם עוד ועוד!

 

*צילום וידאו: VIDITEO

**התמונות בפוסט הינן צילומי מסך מתוך הסרטון.

מאת:כלות אורבניות
תגיות: