סרטון ההיילייטס של מלוינה ורוי

30.03.15

אנו מתייחסות לכל סרטון שלכן, הכלות האהובות שלנו, בתור סרט קצר לכל דבר ועניין - שהרי תעשיית הוידאו התקדמה כל כך הרבה בזמן האחרון עד שהתוצרים אכן נראים כמו משהו שכיף להקרין על המסך הגדול. 

 

 

מה צריך להיות בכל סרט מוצלח? אז כמובן שקודם כל גיבורים שאוהבים וקל להזדהות איתם, במקרה הזה מדובר בזוגות שלנו. צריך שתהיה עלילה, כמו למשל ההכנות והצילומים המקדימים - וצריך גם רגע שיא, שבמקרה שלנו מתבטא במעמד החופה.

 

 

האם די בכך כדי לחתום את הסרטון? אנו חושבות שצריך להיות עוד משהו אקסטרה מיוחד: זה יכול להתבטא בכריזמה של השחקנים, בטוויסט מיוחד, בתסריט משובח או בצורת צילום מעניינת.

 

בסרטון של מלוינה ורוי שתועד ונערך על ידי זליג, מדובר בעריכה כיפית במיוחד, שמניעה כל מיני מקטעים מתוכו קדימה ואחורה - וכך הופכת את הסרטון לתזזיתי, כיפי ובעיקר לא שגרתי, בדיוק כמו שאנו אוהבות.

 

 

תוסיפו לתמהיל גם פסקול קופצני, אורחים שמחים על הרחבה וזוג עם חוש הומור משובח וקיבלתם סרטון מופלא ממש.

 

אבל רגע, כל מה שסקרנו עד כה, מתייחס אך ורק לדקה הראשונה בסרטון, מה קורה מכאן הלאה? פתאום מופיעה על המסך מודעה שאומרת כי שידורנו יתחדשו בקרוב ואז אנחנו עוברים לסט הצילומים המקדימים של בני הזוג, עם עריכת וינטג' ומוסיקה של פעם, עריכה שבשילוב עם האופי הקליל של בני הזוג - יש בה המון הומור.

 

 

כך נוצר לו סרטון שפשוט לא נמאס להביט בו ויש לנו תחושה שמלוינה ורוי ללא ספק יעשו זאת שוב ושוב (ושוב) לאורך השנים הבאות.

 

קרדיטים

צילום ועריכה: Zelig

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: