סרטון ההיילייטס של טליה ומיכאל

10.08.14

 

הסרטון כבר ממתין, לוחצות על הפליי וממתינות בציפייה דרוכה. עד מהרה אנו פוגשות בטליה ובמיכאל בבוקר יום החתונה: את בגדי החתן שלו מגהץ מיכאל בעצמו ואילו שמלתה של טליה כבר תלויה ומוכנה. לצלילי רמיקס לשירו של אסף אבידן והמוג׳וז + עריכה תזזיתית, אנו לחלוטין מרגישות כאילו אנו נמצאות שם ביחד איתם, עוזרות להם להתארגן ולהתיפייף לקראת האירוע והרי זהו כוחו של סרטון מוצלח, סרטון מבית ״כוורת״.

 

 

החתן והכלה מוכנים, הבגדים והאקססוריז במקומם. רגע לפני המפגש המרגש ביניהם אנו זוכות לטעימה קצרה מחייהם המשותפים, כשציפור קטנה לוחשת לנו בסוד כי השניים הכירו באקדמיה לגיבורי על - כן, בדיוק מה ששמעתן!

 

 

ששש… הגענו לרגע הפגישה, כמה מרגש! בני הזוג אוחזים ידיים ומדלגים משלב הצילומים המקדימים אל עבר טקס החופה ושם ממתינים להם בכיליון עיניים קרובי המשפחה והחברים הטובים. רק מצפייה בטקס עצמו אפשר להבין עד כמה היה הוא מיוחד: בני הזוג עצמו עיניים, נשמו עמוק, צחקו, הקריאו מילים אישיות והדביקו את כל הסובבים אותם באנרגיה הקלילה והכובשת שלהם.

 

 

אפרופו קלילות, הרי אי אפשר להתעלם מהסטייל של טליה ומיכאלה, כזה שממש מתאים לאווירה הכללית של החתונה - היא עם שיער קצר בתוספת כתר פרחים ואילו הוא במראה קליל בתוספת ווסט.

 

עם סיום טקס החופה, נוטעים השניים עץ המסמל כה רבות… את החיים, הצמיחה, הזוגיות וכמובן גם את האהבה.

 

 

טליה ומיכאל, כמה שאהבנו לצפות בסרטון ההיילייטס שלכם - הוא כל כולו אתם!

 

*צילום ועריכת וידאו: כוורת
לוקיישן: אקו

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: