סרטון ההיילייטס של בר ואורן

10.12.14

כשאנו לוחצות פליי על מרבית הסרטונים של הזוגות שלנו -הלחיצה הזו לוקחת אותנו לעולם שכולו רכות: פלייליסט נעים, עריכה איטית וכיפית - וכמובן הזוג עצמו יחד עם העדינות שהם מפגינים אחד כלפי השניה. אז הפעם זכינו להציץ בסרטון קצת שונה, הלחיצה על הפליי שלו לקחה אותנו למקומות אחרים... אך גילינו שהם כיפיים לא פחות!

 

 

 

 

 

סרטון ההיילייטיס של בר ואורן מתחיל בצורה לא מתנצלת: פלייליסט רוקיסטי, אימאג'ים שמתחלפים במהירות ואווירת גוד טיים כללית. יש בזה משהו סופר מרענן, ממש כמו קפה טוב שנמזג ביום עייף במיוחד וכך גם אנחנו מרגישות אל מול הצפייה במסך.

 

 

 

אהבנו במיוחד את האופן שבו עידן מה"מסרטה", התאים את העריכה התזזיתית הזו לאישיות של בני הזוג, שהיא סופר חייכנית, כיפית וקלילה - ובאה לידי ביטוי בכל פריים ובחיוכים הרבים שלהם אשר מציפים את המסך ולחלוטין מצליחים להדביק גם אותנו.

 

 

 

גם במעמד החופה, החיוכים הללו לא נעלמים לטובת הלחץ וברור שבר ואורן הגיעו הנה ליום הזה כדי ליהנות! אז כמובן שהצלילים שברקע והאווירה המחשמלת שהם יוצרים, התכתבו בצורה מושלמת גם עם המסיבה שהתחילה מיד לאחר מכן, עד שממש אפשר להרגיש שאנחנו שם עם הזוג החייכן שלנו, על רחבת הריקודים.

 

 

אז אחרי כל ההקדמה הזו, כל שנותר לעשות הוא להפעיל את הרמקולים ולהתמסר, אנג'וי!

 

♫♫♫

 

צילום ועריכת וידאו: המסרטה

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: