סקירת קולקצית 2014 מבית נעמה וענת

15.06.14

 

הגב - הוא הכוכב הגדול של קולקצית שמלות הכלה האחרונה מבית ״נעמה וענת״ והאמת כי ביומיום הוא לא מקבל בעיננו את תשומת הלב לה הוא ראוי, למרות שמדובר באיבר גוף נשי, ארוך ואצילי, כזה שלחשוף ממנו טפח לחלוטין יגנוב את ההצגה.

 

נעמה וענת, האם שהורישה לבתה את ״חיידק״ התפירה וגרמה לה להתאהב בבדים, מאמינות שכל אחת יכולה ללבוש ביום חתונתה שמלה עם גב חשוף. כן, ממש כל אחת! הכיצד? הרי יש נשים שמרגישות קצת פחות בטוחות לגבי האזור הזה ובוחרות שלא להציג אותו לראווה ביומיום. אז מדובר בשיטות הסודיות והמקצועיות של השתיים אשר מאפשרות להן להציג את הגב הזה לתפארת בצורה הכי מחמיאה שיש - לכל סילואטה, לכל קימור ולכל מידה.

 

ואחרי שהצגנו את השחקן המרכזי שחוזר על עצמו כמעט בכל המערכות, השמלות בקולקציה מצליחות למרות זאת להיראות שונות האחת מן השנייה ולהעניק חוויה אחרת לגמרי לכלה המודדת אותן. שימוש בגזרות שונות, בדים מגוונים ועיבודים חדשים גורמים לכל שמלה לשדר ״ווייב״ קצת אחר, בין אם מדובר בלוק זוהר או דווקא רומנטי יותר.

 

 

הקולקציה נולדה בהשראת תקופת ״העידן היפה״ של אירופה (ובהשראתה גם הוענקו לשמלות שמות סופר-רומנטיים ופריזאיים להפליא), אך עדיין ניתן למצוא בה נגיעות של טרנדים עכשוויים.

 

 

 

גם אלמנט הגב שציינו כבר בתחילה משתנה משמלה לשמלה, כשחלקן של השמלות מעוטרות באפליקציות שונות המושכות אפילו יותר את תשומת הלב לאזור זה. האפליקציות הללו אגב, הן מלאכת יד משותפת של האם ובתה, בעוד הן חולמות בהקיץ על העידן היפה ומתרגמות את היופי הזה לכל שמלה ושמלה.

 

 

כמו תמיד, כך גם הפעם, בחרנו בעבורכן שלוש שמלות שהן הקרם דה לה קרם של ״כלות אורבניות״:

 

Diamonds Are Forever

כפי שמרמז שמה של השמלה, יש לנו כאן נוכחות מכובדת אך עם זאת מדוייקת של בלינג בלינג, הבא לידי ביטוי באמצעות אבנים קטנות המעטרות את חלקה העליון והשקפקף של השמלה. חגורת המותן עשויה מאבנים מנצנצות גם היא ומבצעת את החלוקה המושלמת בין חלקה העליון של השמלה לבין חלקה התחתון המורכב מחצאית אטומה ונשפכת.

 

 

From Paris With Love

בקולקציה שכולה בהשראה פריזאית, אין ספק ששמלה הנושאת את השם ״מפריז באהבה״ היא גולת הכותרת. יש לנו כאן מחוך בגזרת לב ובעיבוד תחרה עדין, אשר מעליו - באזור הדקולטה, יושב לו קישוט תחרה שנראה כמו תכשיט לכל דבר והוא זה שממנו נולד מחשוף הגב המסתיים רק מתחת לקו המתניים.

 

 

Eternal Flame

אלמנטים רבים ומעניינים יש בשמלה הזו והם אלה שהופכים אותה לפייבוריטית השלישית שלנו: מחשוף בצורת וי לצד שרוולים ארוכים וקלילים וכמובן איך אפשר לשכוח את הכוכב האמיתי גם כאן, מחשוף הגב, גם הוא בצורת וי התואמת לחלק הקידמי.

 

 

נעמה וענת, עשיתן לנו חשק עז לשוב ולבקר בפריז (ממנה אחת מאיתנו שבה רק לאחרונה…), ולדמיין את השמלות היפות שלכן ברחבי העיר היפה הזאת. או לה לה!

 

קרדיטים

צילום: אמיר צוק

שמלות כלה: נעמה וענת

שיער: C.H Hair Style

איפור: יאנה פרוביז

תכשיטים ואקססוריז: עינב פדידה

 

מאת:כלות אורבניות